Fotograf Paweł Sekida Malbork

Fotograf Paweł Sekida

J.Słowackiego 71/6, 82-200 Malbork

kom. 790-407-512

pawlito.pl

    


paweł sekidafotograffotografia ślubnafotografia weselnafotografowanie weselfotografia portretowafotografia rodzinnafotografia sportowafotografia koncertowa

O Nas

Fotografią, która jest moją największą pasją, zajmuję się już od kilku lat,  To co mnie najbardziej pociąga w robieniu zdjęć, to możliwość uwieczniania często niezwykle ulotnych chwil.   

Moją specjalnością jest fotografia portretowa, koncertowa oraz makro. Ogromną przyjemność daje mi praca z ludźmi, zwłaszcza w trakcie sesji plenerowych. Podejmuję się każdego wyzwania, zwłaszcza wymagającego specjalnych przygotowań. Związku z czym niestraszne mi są sesje ślubne w opuszczonych fabrykach czy też na środku jeziora.  W wykonywaną pracę wkładam mnóstwo energii, tak aby efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający - dla portretowanego, jak i dla mnie. Do każdego zadania podchodzę z pełnym profesjonalizmem oraz zawsze staram się stawiać na oryginalność i niepowtarzalność wykonywanych zdjęć. 

Jeżeli poszukujesz ciekawej scenerii i niezapomnianej aranżacji, możesz na mnie polegać. Z przyjemnością wykonam sesję zdjęciową portretową, ślubną czy też rodzinną. Z racji zamieszkania bliskie mi są okolice Malborka, Sztumu, Tczewa, Elbląga i Trójmiasta.  

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Partnerzy | Kontakt