Parafia Miłosierdzia Bożego

Broniewskiego, 10 10, 82-200 Malbork

tel. 500846905

kom. 500846905

www.parafiamb.malbork.biz

   


parafia na wielbarku parafie kościoły miłosierdzia bożego kościół na wielbarku

Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie

29 lutego 2020 | 16:49

Więcej informacji na temat Ogłoszenia
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.Ogłoszenia duszpasterskie 01.03.2020 r.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;<br /> <ol> <li> Od dzisiaj rozpoczynają się nasze rekolekcje wielkopostne. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcjonisty ks. dr Krzysztofa Kaoki, za spowiednik&oacute;w i za parafię.</li> <li> Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.</li> <li> Pierwszy czwartek od g. 17.00 &ndash; 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji &ndash; o nowe, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i za naszych kleryk&oacute;w dn Piotra i Grzegorza.</li> <li> W tym tygodniu chorych ks. Proboszcz odwiedzi w czwartek od g. 8.30; ks. Jacek w sobotę od 8.30. Spowiadać będziemy rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.30 &ndash; 18.00.</li> <li> Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16.45 ( zapraszam dzieci z naszej parafii do prowadzenia Drogi Krzyżowej); dla młodzieży i dorosłych o g. 17.30. Drogę Krzyżową prowadzi Caritas.</li> <li> W piątek o g. 18.00 pr&oacute;ba ch&oacute;rku dziecięcego w salce przy plebanii.</li> <li> W sobotę o g. 14.00 (z racji spowiedzi wielkopostnych) obowiązkowa zbi&oacute;rka kandydat&oacute;w i ministrant&oacute;w młodszych; o 14.30 ministrant&oacute;w czytających i lektor&oacute;w. Zapraszam kandydat&oacute;w, ministrant&oacute;w i lektor&oacute;w &nbsp;do służenia w tygodniu.</li> <li> Pierwsza sobota &ndash; nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpocznie się rozmyślaniem o g. 17.15; r&oacute;żaniec, Msza św. i spotkanie.</li> <li> Gorzkie Żale dzisiaj i w przyszłą niedzielę o g. 16.30.</li> <li> Spotkanie z rodzicami dzieci klas 3 będzie 8 marca po Mszy św. o g. 10.00.</li> <li> Kurs przedmałżeński po Wielkanocy przez kolejnych 9 niedziel w Parafii św. Urszuli.</li> <li> Puszka dzisiaj przeznaczona jest na hydrant; w przyszłą przeznaczona jest na Caritas. Za te ofiary bardzo dziękuję.</li> <li> Gazety &ndash;&nbsp; Gość Niedzielny, Miłujcie się i nasza gazetka parafialna &ndash; zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.</li> </ol> &nbsp;<br /> PONIEDZIAŁEK&nbsp; i&nbsp; WTOREK &nbsp;&nbsp;- &nbsp;REKOLEKCJE&nbsp;&nbsp; WIELKOPOSTNE&nbsp; (02 - 04 marca)&nbsp; &nbsp;<br /> &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<br /> g. 8.30 &ndash; &nbsp;Msza św. z nauką dla dorosłych<br /> g. 9.50 &ndash; nauka rekolekcyjna w szkole dla dzieci klasy&nbsp; 1 &ndash; 5<br /> g. 10.45 &ndash; nauka rekolekcyjna w szkole dla dzieci klasy 6 &ndash; 8&nbsp;g. 18.30 &nbsp;&ndash; Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży<br /> <br /> ŚRODA<br /> <br /> g. 10.00 &ndash; &nbsp;Msza św. z nauką dla dorosłych (sakrament chorych)<br /> g. 14.00 &ndash; &nbsp;Spowiedź i Msza św. z nauką dla dzieci klas 0 &ndash; 8 &nbsp;<br /> g. 18.30 &nbsp;&ndash; Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży

Partnerzy | Kontakt