Parafia Miłosierdzia Bożego

Broniewskiego, 10 10, 82-200 Malbork

tel. 500846905

kom. 500846905

www.parafiamb.malbork.biz

   


parafia na wielbarku parafie kościoły miłosierdzia bożego kościół na wielbarku

Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie

1 sierpnia 2020 | 21:44

Więcej informacji na temat Ogłoszenia
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020 r.&nbsp;&nbsp;&nbsp;<br /> <ol> <li> Jutro o g. 18.30 spotkanie Wsp&oacute;lnoty Odnowy w Duchu Świętym. Wsp&oacute;lnota zaprasza chętne osoby do modlitwy.</li> <li> Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.30.</li> <li> W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o g. 10.00 i 18.00.</li> <li> Pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 &ndash; 18.00, w intencji . o nowe, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i za naszego kleryka Grzegorza</li> <li> Pierwszy piątek &ndash;spowiedź od &nbsp;g. 17.00 &ndash; 18.00.&nbsp;</li> <li> Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy przypominam i zachęcam do codziennej modlitwy, niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Życzę dobrego wypoczynku.</li> <li> Dziękuję za ofiarowane kwiaty z waszych ogrod&oacute;w do naszego kościoła.</li> <li> Spowiedź św. w tygodniu i niedzielę p&oacute;ł godziny przed Mszą św.</li> <li> Puszka dzisiaj przeznaczona jest nahydrant;w przyszła niedzielę przeznaczona jest na Caritas. Za te ofiary bardzo dziękuję.</li> <li> Gazety &ndash;&nbsp; Gość Niedzielny &ndash; zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.</li> </ol> &nbsp;

Partnerzy | Kontakt