Parafia Miłosierdzia Bożego

Broniewskiego, 10 10, 82-200 Malbork

tel. 500846905

kom. 500846905

www.parafiamb.malbork.biz

   


parafia na wielbarku parafie kościoły miłosierdzia bożego kościół na wielbarku

Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie

26 września 2020 | 21:06

Więcej informacji na temat Ogłoszenia
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020 r.&nbsp;&nbsp;&nbsp;<br /> <ol> <li> Do dzisiaj (27.09.2020r.) ks. Łukasz zapisuje do sakramentu bierzmowania. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy klasy 8; 1 klasa średnia i zawodowa oraz młodzież starszą, kt&oacute;ra chce ten sakrament przyjąć.</li> <li> Nowenna przed świętem św. Faustyny dzisiaj o g. 16.45; w tygodniu do środy o g. 17.45; od czwartku o g. 17.15.</li> <li> Jutro o g. 18.30 spotkanie Wsp&oacute;lnoty Odnowy w Duchu Świętym. Wsp&oacute;lnota zaprasza chętne osoby do modlitwy.</li> <li> We wtorek święto św. Archanioł&oacute;w Michała, Gabriela i Rafała.</li> <li> Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.30.</li> <li> Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej ok. g. 18.30.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</li> <li> Pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 &ndash; 18.00, w intencji o święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.</li> <li> Od czwartku rozpoczynają się nabożeństwa r&oacute;żańcowe. W tygodniu o g. 17.30; w niedzielę o g. 16.30. R&oacute;żaniec prowadzą: w czwartek &ndash; dzieci; piątek &ndash; Domowy Kości&oacute;ł; sobota &ndash; Żywy R&oacute;żaniec.</li> <li> Pierwszy piątek &ndash; chorych odwiedzimy od g. 8.30; Spowiadać będziemy rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.30 &ndash; 18.00.</li> <li> Pr&oacute;ba ch&oacute;rku dziecięcego w piątek o g. 18.00 w salce przy plebanii.</li> <li> W sobotę o g. 10.00 obowiązkowa zbi&oacute;rka kandydat&oacute;w i ministrant&oacute;w młodszych; o 10.30 ministrant&oacute;w czytających i lektor&oacute;w. Zapraszam kandydat&oacute;w, ministrant&oacute;w i lektor&oacute;w &nbsp;do służenia w tygodniu. O g. 11.50 zapraszam na kręgle do Hotelu Majewski.</li> <li> Pierwsza sobota &ndash; nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpocznie się rozmyślaniem o g. 17.15; r&oacute;żaniec, Msza św. i spotkanie.</li> <li> Dziękuję za ofiarowane kwiaty z waszych ogrod&oacute;w do naszego kościoła.</li> <li> Spowiedź św. w tygodniu i niedzielę p&oacute;ł godziny przed Mszą św.</li> <li> Puszka dzisiaj przeznaczona jest na misje;w przyszła niedzielę przeznaczona jest na seminarium. Za te ofiary bardzo dziękuję.</li> <li> Gazety &ndash;&nbsp; Gość Niedzielny, Mały Gość dla dzieci i nasza gazetka parafialna &ndash; zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.</li> </ol>

Partnerzy | Kontakt