Bieg z okazji Dnia Kobiet Malbork

Bieg z okazji Dnia Kobiet

82-200 Malbork

kom. 791-730-224

www.pasjabiegania.beepworld.pl

   


bieg dzień kobiet zawody dzień kobiet zawody sportowe

Opinie (5)

OCENY OPINIE BIEG Z OKAZJI DNIA KOBIET
Atrakcyjność:
(6.0)
Organizacja:
(5.3)
Ocena ogólna:
(5.8)
OPINIE
Pozytywne:
5
Negatywne:
0
Neutralne:
0
Wszystkich:
5
POMIAR TRASY

CO DO POMIARU TRASY TO BYŁA ONA MIERZONA ZEGARKAMI Z GPS ( NAZWY FIRM POZOSTAWIMY...) TRASA BYŁA MIERZONA OD WEWNĘTRZNEJ CZĘŚCI DROGI. KILKA RAZY WYCHODZIŁO 5004 METRÓW RAZ WYSZŁO 4994. TRASA NIE POSIADAŁA ATESTU. ORGANIZATORZY SKUPILI SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM NA DOBREJ ATMOSFERZE I FAJNEJ ZABAWIE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Opinia

Bardzo dobrze zorganizowany bieg ( tym bardziej wielkie brawa, że mimo debiutu i chyba braku doświadczenia organizatorów trudno był się do czegokolwiek przyczepić ), Jak dla mnie jedyny drobny minusik to dystans ( osobiście wolę żeby był np 5100metrów niż 4900 /jak było/ - ale to mam nadzieję organizatorzy poprawią. Mimo tego szczegółu wielkie BRAWA. Gratuluję - w końcu w Malborku odbył się bieg którego nie musimy się wstydzić. Moja ocena to 8,5 na 10pkt.

SUKCES ZA PIERWSZYM RAZEM

Biegam od kilku lat i mam na swoim koncie kilkadziesiąt biegów w całej Polsce. Splendorem dla organizatora biegu jest zorganizowanie imprezy, po który biegający zadowoleni są ze zdobytych tytułów, pucharów, medali czy wylosowanych nagród. Cieszy również niewątpliwie opinia biegaczy zajadających się przepysznym spaghetti komentujących dopracowaną organizację biegu, piękno medali czy miłą atmosferę. Warszawa, Olsztyn, Skórcz, Trójmiasto, Bydgoszcz i wiele innych miast - I Bieg z okazji Dnia Kobiet w Malborku można śmiało nazwać Ogólnopolskim biegiem na 5 km. Wyrazy uznania dla organizatora biegu - Ryszarda Walendziaka oraz Dowódcy 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, bez których ta piękna impreza nie miała by miejsca. Pierwszy bieg - na pewno nie ostatni.

Wręcz wzorowo

Bardzo dobra organizacja ale z jednym błędem. Za uwarzyłem ,że w kategorii wiekowej M1618 były roczniki 1997-1989!!! Ale oceniam bardzo dobrze. Ode mnie duży plus +. Polecam!!!

Bez wątpienia celujące rozpoczęcie!

Jako, że były to pierwsze zawody pt. Malborski Bieg z okazji Dnia Kobiet jestem pod wrażeniem organizacji. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i do tego nagrody w przeróżnych przedziałach wiekowych kobiet i mężczyzn + losowanie nagród wśród uczestników biegu. Brawo, tak trzymać!


Partnerzy | Kontakt