Kwiaciarnia "Malborska" Malbork

Kwiaciarnia "Malborska"

Kościuszki 9, 82-200 Malbork

tel. (55) 272-95-98

fax (55) 272-95-98

  


malborska kwiaciarnie kwiaty

Opinie (3)

OCENY OPINIE KWIACIARNIA "MALBORSKA"
Obsługa:
(4.0)
Oferta:
(5.0)
Jakość asortymentu:
(5.0)
Przystępność cen:
(4.3)
Ocena ogólna:
(3.7)
OPINIE
Pozytywne:
2
Negatywne:
1
Neutralne:
0
Wszystkich:
3
Serdecznie nie polecam dowozu!

Serdecznie nie polecam dowozu z tej kwiaciarni. Był zamówiony bukiet na dzień matki, do dostarczenia w pewno miejsce w godzinach 8-10. O 12:40 zadzwoniliśmy do kwiaciarni jednak okazało się, że dopiero zostaje pakowany. Kiedy powiedzieliśmy kierowcy, że teraz to już za późno bo Mama jest gdzieś indziej to stwierdził, że to za daleko i nie chce mu się tam jechać. W końcu stwierdził, że jednak może podjechać, ale o 19. Szefowa podczas rozmowy stwierdziła, że godziny dostarczenia są orientacyjne i nie wiadomo kiedy kwiaty zostaną dowiezione. Ostatecznie kwiaty zostały dowiezione około godziny 14:30 do pierwszego miejsca (gdzie oczywiście Mamy już nie było). Dowieziony bukiet był ok, ani biedny ani bogaty. Serdecznie nie polecam dowozu, trzeba było się wykłócać i non stop dzwonić, żeby dopilnować usługi za którą się zapłaciło

bajeczna kwiaciarnia

Kwiaciarnia "Malborska" to miejsce rzeczywiście kultowe, a nawet magiczne - przyciąga jak magnes.Powód jest prozaiczny: b. wysoka jakość i różnorodność usług,profesjonalizm i niezawodność załogi, miła obsługa.POLECAM!

po kwiatki tylko tam

W tej kwiaciarni zawsze pachnie czymś wyjatkowym - i tę niepowtarzalność właśnie odnaleźć można w każdym bukiecie przygotowanym z misterną wirtuozją. Samo doświadczenie bycia w tym kultowym miejscu pozwala zapomnieć o tym, co czeka za oknem. Warto odwiedzić to miejsce. Polecam!!:)