Sala Malbork - Sala Weselna Cristal

Sala Weselna Cristal

al. Wojska Polskiego 460, 82-200 Malbork


Sala Malbork - Sala Weselna Lancelot

Sala Weselna Lancelot

Ceglana 9, 82-200 Malbork


Sala Malbork - Sala Weselna Alfa-Club

Sala Weselna "Alfa-Club"

Daleka 125, 82-200 Malbork


Sala Weselna Harasimowicz

de Gaulle 37, 82-200 Malbork


Kasyno Policyjne

gen. de Gaulle'a 3, 82-200 Malbork


Sala Bankietowa Has

Nogatowa 1, 82-200 Malbork


Sala Bankietowa Malaga

Głowackiego 10A, 82-200 Malbork


Sala Imprez Okolicznościowych

Młyńska, Nowy Staw


Sala Wesel Bar-Bis

Dworcowa 24, 82-200 Malbork


Sala Weselna Dom Działkowca "Kolejarz"

Słoneczna 1, 82-200 Malbork


Sala Weselna Malbork to podkategoria w której znajdziemy wszystkie firmy oferujące małe jak i duże sale weselne. Niełatwym wyborem jest wybranie sali dlatego na naszej stronie spróbujemy to Państwu ułatwić zamieszczając sale które mieszczą się w Malborku i okolicach. Dodatkowo przy każdej firmie możemy sobie obejrzeć galerię zdjęć i zobaczyć jak wygląda nasza sala. W zakładce oferta znajdziemy zapewne informacje na ile osób możemy zorganizować wesele tak, aby pomieścić wszystkich gości na naszej sali.

W Malborku jest kilkanaście sal które oferuję imprezy weselne, okolicznościowe, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie jak również osiemnastkę czy inne podobne imprezy. Bardzo często sale weselne połączone są z restauracją i rzadko bywa tak, że mamy możliwość wynajęcia tylko sali, a przygotowanie jedzenia i innych potrzebnych rzeczy pozostaje nam. Z reguły jest tak, że sala jest wynajmowana razem z cateringiem czyli jedzeniem jakim oferuje dana restauracja. Jest to bardzo kosztowna impreza, tym bardziej dla młodej pary, która dopiero zaczyna nową drogę życia. Warto wspomnieć, że sale weselne z roku na rok są coraz droższe i nie każdego kieszeń dlatego część nowożeńców decyduje się tylko na wynajem sali, a takie rzeczy jak jedzenie, napoje, alkohol przygotowują sami lub przy pomocy za drobną opłatom doświadczonym kucharzom.

Podkategoria Sala Malbork to również miejsca w których możemy zorganizować spotkanie biznesowe swojej firmy wraz z pracownikami. Przed spotkaniem należy z personelem restauracji ustalić jakie przekąski i dania chcemy, aby nam podano na takim spotkaniu. Spotkania takie mają zazwyczaj na celu zintegrowanie grupy bądź pracowników. Sale weselne są bardzo często wykorzystywane również jako sale konferencyjne również w sprawach biznesowych.


Partnerzy | Kontakt