Energa

al. Wojska Polskiego 49, 82-200 MalborkPrzemysł i Produkcja Malbork - Producent Masy Jajowej i Biszkoptów OVAL

Producent Masy Jajowej i Biszkoptów OVAL

al. Wojska Polskiego 91, 82-200 Malbork


Przemysł i Produkcja Malbork - Zakład Tworzyw Sztucznych D&T Sp. z o.o.

Zakład Tworzyw Sztucznych D&T Sp. z o.o.

Zamkowa 13, 82-200 MalborkECO.T.R.A.N sp. z o.o.

Kościuszki 5a, 82-200 MalborkSELMET

Daleka 116, 82-200 Malbork


Spawanie Plastików

Armii Krajowei 101, 82-200 Malbork


ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH DNT

Zamkowa 13, 82-200 Malbork


Artykuły przemysłowe 0

W tej branży znajdziecie adresy firm zajmujących się sprzedażą artykułów przemysłowych dzięki którym możliwe będzie wykonanie wszelkiego rodzaju maszyn oraz artykułów gospodarczych.


Automatyka przemysłowa 2

Branża ta jest już bardzo szeroko rozwinięta na całym świecie - nikt już nie wyobraża sobie pracy bez wszelkiego rodzaju maszyn. Tutaj znajdziesz adresy firm oferujących budowę maszyn przemysłowych.


Biżuteria, Srebro, Złoto, Bursztyn 0

W tej zakładce znajdziemy firmy zajmujące się wyrobami ze srebra, złota czy bursztynu. Cała biżuteria w jednym miejscu.


Budownictwo statków 0

W tej branży umieszczone są adresy firm zajmujących się budową łodzi, jachtów, holowników oraz dużych okrętów. Z usług tych profesjonalnych firm na pewno będziesz zadowolony.


Ceramika i Szkło 0

W tej zakładce znajdziecie adresy firm zajmujących się produkcją i sprzedażą wyrobów szklanych i ceramicznych. Tu na pewno znajdziesz pomysł na udekorowanie swojego mieszkania.


Elektromechanika 0

Tutaj znajdziesz adresy firm zajmujących się sprzedażą i serwisem sprzętów elektromechanicznych między innymi samochodowych lub dźwigowych. Zawsze profesjonalna obsługa i doskonała pomoc.


Elektrownie i Elektrociepłownie 0

W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie życia bez światła. Na szczęście w tej zakładce znajdziesz adresy elektrowni czy elektro ciepłowni znajdujących się w obrębie twojego zamieszkania.


Energetyka i Gazownictwo 2

W tej zakładce znajdziesz adresy i kontakty do firm znajdujących się w Twojej okolicy, które zajmują się dostawą energii elektrycznej oraz projektowaniem i budową sieci energetycznej.


Górnictwo i Kopalnictwo 0

W tej branży znajdziesz adresy kopalni oraz platform wiertniczych, które zajmują się odnajdywaniem różnego rodzaju złóż, a następnie ich wydobyciem.


Izby i Cechy rzemieślnicze 0

W tej zakładce dostępne są adresy i kontakt do miejsc, które gromadzą dane o firmach zajmujące się między innymi organizacją kursów podnoszenia kwalifikacji zawodowej.


Oleje opałowe 0

Pod tymi adresami znajdziesz adresy firm zajmujących się nie tylko sprzedażą olei opałowych, ale również ich produkcją. Wszyscy posiadający piece na olej opałowy na pewno dumni są ze swojego wyboru.


Opakowania 1

W tej branży dostępne są adresy firm zajmujące się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań, które chronią nie tylko produkt ale i użytkownika przed zawartością i składem danego produktu.


Przemysły chemiczne 1

Tutaj udostępniamy łatwy kontakt z fabrykami, firmami i wieloma przedsiębiorstwami, które zajmują się produkcją między innymi chemii gospodarczej, produktów przemysłu chemicznego i farmakologicznego.


Przemysły drzewne i papiernicze 0

W tej branży znajda państwo adresy do firm wykonujące zadania od zalesienia terenu po jego wycinkę i wytwarzanie z drewna wszelakich asortymentów np. mebli, podłóg, papieru czy biżuterii.


Przemysły metalurgiczne 0

W tym dziale znajdziemy firmy zajmujące się przygotowaniem wydobytych z ziemi rud do uzyskania czystego metalu oraz w celu nadaniu odpowiedniego kształtu metalu obróbką cieplną.


Przemysły skórzane 0

W tym dziale znajdziesz adresy firm zajmujące się przemysłem skórzanym. Zakupić w nich możemy między innymi skórzaną odzież, biżuterię, obicia meblowe oraz wiele innych przedmiotów.


Przemysły spożywcze 1

W tej branży znajdą Państwo adresy wszystkich firm, hurtowni, sklepów, plantacji, które zajmują się produkcja, sprzedażą, skupem jak również przetwórstwem produktów spożywczych.


Przemysły telekomunikacyjne 0

W tych czasach bardzo trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Internetu, telefonów komórkowych czy telewizji satelitarnej. Wszystkie kontakty do dostawców tej branży znajdziemy w tym dziale.


Przemysły tytoniowe 0

W tej branży udostępnione zostały adresy i kontakty do firm, fabryk, hurtowni i sklepów zajmujących się sprzedażą wyrobów tytoniowych takich jak papierosy czy cygara.


Surowce wtórne 1

W tej zakładce znajdą Państwo firmy zajmujące się skupem i przetwórstwem surowców wtórnych. Ekologia w naszych czasach jest bardzo rozpowszechniona wiec warto skorzystać ze sprzedaży.


Tworzywa sztuczne 2

W tym dziale znajdziecie adresy firm znajdujących się w Twojej okolicy zajmujące się przetwórstwem, produkcją, sprzedażą i skupem tworzyw sztucznych.Partnerzy | Kontakt