AGRO-CENTRO zaopatrzenie rolnictwa

Boczna 9, 82-200 MALBORKMechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych Leszek Trzciński

al. Wojska Polskiego 91, 82-200 Malbork


Doradztwa rolnicze 0

W tej zakładce znajdziesz adresy i dane kontaktowe przedsiębiorstw zajmujących się doradztwem rolniczym. Możesz uzyskać tu również dofinansowanie i skorzystać z organizowanych szkoleń dla rolników.


Drób i Jaja 0

Czy ktoś może sobie wyobrazić Święta Wielkanocne bez jajek z których wykonujemy pisanki? W tej zakładce znajdziesz adresy ferm drobiu i jaj.


Grzyby 0

W tej branży znajdziemy adresy firm zajmujących się profesjonalną uprawą grzybów jadalnych oraz ich sprzedażą i skupem. Dzięki nim Twoja potrawa nabierze smaku i cudownego aromatu.


Hodowle 0

W tej branży znajdziecie adresy i kontakty do firm które profesjonalnie zajmują się hodowlą zwierząt i roślin oraz ich skupem i sprzedażą na eksport.


Leśnictwo i Produkcja leśna 0

Tutaj znajdują się adresy leśników i nadleśnictw dzięki którym możesz uzyskać pomoc w transporcie drzewa, zalesieniu wszelkiego terenu oraz miejsc gdzie można zakupić profesjonalny sprzęt dla przemysłu leśnego.


Młyny i Spichrze 0

W tym miejscu znajdziesz adresy młynów, spichlerzy, elewatorów zbożowych oraz zakłady oferujące przetwórstwo ziarna znajdujących się w Twojej okolicy.


Narzędzia i Maszyny rolnicze 3

Praca na roli to bardzo ciężkie zajęcie dlatego mogą to ułatwić i umilić specjalnie wykonane do tego celu maszyny rolne. Pod tymi adresami znajdziemy firmy oferujące sprzedaż bądź wynajem takiego sprzętu.


Nawozy 0

Jeśli chcemy aby nasze rośliny zdrowo rosły to musimy chronić je przed szkodnikami. Tu znajdziesz adresy firm, które zajmują się sprzedażą nawozów sztucznych i naturalnych.


Zboża i Rośliny strączkowe 0

Zboża są bardzo szeroko wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Wykonywane są z nich np. oleje, kasze czy lekarstwa. W tym miejscu znajdziesz adresy firm zajmujące się sprzedażą oraz skupem tego towaru.Partnerzy | Kontakt