Gen.Władysława Sikorskiego 30/14, 82-200 Malbork

Aktualności

Pierwsze punkty w nowym sezonie dla KKPN Olimpico

4 września 2012 | 21:29

Więcej informacji na temat Pierwsze punkty

Pierwsze punkty w nowym sezonie dla KKPN Olimpico MalborkDrużyna dziewcząt KKPN Olimpico Malbork zdobyła swojepierwsze punkty w meczu mistrzowskim Juniorek C2 grupy IIIw Gościszewie. Zespół gospodarzy Ruch Gościszewo po raz drugiw krótkim czasie spotkali się z dziewczętami pierwszy raz to byłospotkanie sparingowe gdzie zespół Olimpico uległ 5-2. Tym razemzespoły walczyły o punkty ligowe i dobrą grę. Pierwsze minuty to byłaasekuracja swoich bramek. Akcje się tworzyły po obydwóch stronach.

Pierwsza bramka padła po akcji podaniu Aleksandry Kopeckiejdo Doroty Proch, która zdobyła pierwszą bramkę.

Druga bramka pada po paru minutach i tym odwrotność akcji podaje Dorota Proch,a bramkę zdobywa Aleksandra Kopecka. W pierwszej połowiezespół zdobywa trzecią bramkę po długim podaniu Julity Głąbdo Anny Kopeckiej po rajdzie na bramkę sam na sam z bramkarzem po dobitce zdobywa bramkę.

Druga połowa nie obfitowała w bramki, dlatego że KKPN Olimpico nie wykorzystało wiele akcji nasze zawodniczkinie potrafiły zdobyć bramki.Przeciwnik również miał dużo akcji strzeleckich ale na bramce byłaKarolina Rudnicka, która broniła nasze bramki.

Spotkanie kończy się 3-0 dla KKPN Olimpico Malbork.Wszystkie zawodniczki w spotkaniu dały z siebie to co najlepsze. Dziękujemy gościom za spotkanie i zapraszamy na wiosnę do nas.