Wypadek drogowy na drodze krajowej nr 55

19 lutego 2011 | 09:43

Więcej informacji na temat Wypadek na drodze 55
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


droga nr 55 wypadek na 55 wypadek 14 luty 2011

14 lutego br. około godz. 18.25 na drodze krajowej nr 55 pomiędzy Martągiem a Dębiną doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczył samochód policyjny. Policjant i kierowca Audi z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. W Komendzie Powiatowej Policji w Malborku trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Około godz. 18.25 na drodze krajowej nr 55 pomiędzy Martągiem a Dębiną doszło do wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń 32-letni kierujący osobowym Audi nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył samochodu policyjnego marki VW Passat, który stał z włączonymi sygnałami świetlnymi i podświetlaną tablicą stop. Policjant i kierowca Audi zostali przewiezieni do szpitala. Po szczegółowych badaniach 32-latek został zwolniony do domu. Policjant ze względu na poważniejsze obrażenia jest jeszcze hospitalizowany. Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Malborku nadkom. Andrzej Szramke oraz policjanci odwiedzili poszkodowanego w szpitalu. W trakcie wizyty Komendant przekazał policjantowi pozdrowienia od załogi Komendy Powiatowej Policji w Malborku, a w szczególności szybkiego powrotu do zdrowia.


Komentarze

Kiszon

Mógł picmajster przez okno samochodu z drugim polkiem obok stojącym nie konwersować ....... sami stworzyli zagrożenie to teraz tak mają .....

Gość

No i nie ma Passata :) za to są Octavie :(


Partnerzy | Kontakt