Wypadek na prześciu dla pieszych

22 lipca 2011 | 18:07

Więcej informacji na temat Wypadek na przejściu
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


wypadek na przejściu

W poniedziałek około godz. 8.30 na ul. Aleja Rodła w Malborku doszło do wypadku, w którym 75-letni rowerzysta przejeżdżając przez pasy został potrącony przez samochód. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do groźnego wypadku doszło w miniony poniedziałek około godz. 8.30 na ul. Aleja Rodła w Malborku. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia, wynika, że 75-letni rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle i został potrącony przez przejeżdżające audi. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

Policja apeluje uważajmy na drodze – ten apel dotyczy zarówno kierujących jak i pieszych.


Komentarze

Kierowca

Na tym skrzyżowaniu dzieją się bardzo ciekawe rzeczy. Kierowcy którzy jadą z kierunku Nowej Wsi często nie czekają i przejeżdżają czerwone światło i jadą w kierunku piasków środkowym pasem nie zwracając uwagi na czekające samochody na prawym pasie. Powiem tyle o zgrozo kto wydaje prawo jazdy w takim kierowcom chyba kupione w markecie ? wolna amerykanka. Jak człowiek coś takiego widzi to ręce opadają :( zyska 2 sekundy a rabanu komuś może narobić wiele i na całe życie przykrości. Mam tylko nadzieję że Policja się przyjrzy temu skrzyżowaniu chociaż to trudny orzech do zgryzienia bo to pewnie tylko pojedyncze incydenty. Pozdrawiam kierowców


Partnerzy | Kontakt