Fotorelacja z biegu Polska Biega

20 maja 2012 | 21:10

Więcej informacji na temat Polska Biega
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


polska biega zdjęcia bieg malbork 20 maja 2012 zdjęcia 20.05.2012 polska biega

20 maja 2012r. odbył się bieg w ramach akcji Polska Biega, którego głównym organizatorem była Grupa Malbork wraz z Malborskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Bieg przeprowadzony został na pięcio kilometrowej trasie, której część wiodła przez Zamek w Malborku. Bieg odbył się zgodnie z regulaminem bez rywalizacji, w formie rekreacyjnej w tempie dostosowanym do możliwości wszystkich osób. W imprezie udział wzięło i ukończyło 73 biegaczek i biegaczy, nie tylko z naszego miasta.

Bieg rozpoczął się o godzinie 16:00 na terenie OSiR, biegacze wyruszyli prowadzeni przez członków Grupy Malbork, poruszając się deptakiem nad Nogatem, następnie wbiegając do fosy Zamku Malborskiego. Po wybiegu z fosy i obiegnięciu kościoła św. Jana, wszyscy wbiegli na teren Zamku gdzie wiodła dalsza część trasy. Ostatni odcinek biegu to powrót deptakiem i pętelka biegu poprowadzona w parku. Na mecie na wszystkich czekała woda, a po biegu uczestnicy zostali zaproszeni do ogniska na pieczenie kiełbasek.

Odbyło się także losowanie nagród ufundowanych przez naszych współorganizatorów w tym roweru, albumów, broszur sportowych i koszulek akcji Polska Biega. Dziękujemy w imieniu Grupy Malbork wszystkim uczestnikom za przybycie, przyłączenie się do akcji i zapraszamy do biegania.

Informacje pochodzą ze strony: www.grupamalbork.pl


Komentarze


Partnerzy | Kontakt