Fotorelacja z XXII Biegu Niepodległości

11 listopada 2012 | 21:50

Więcej informacji na temat Fotorelacja z XXII Biegu Niepodległości
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


zdjęcia bieg niepodległości 2012 fotorelacja bieg niepodległości

Odbył się już XXII Bieg Niepodległości w Malborku. Zapraszamy Państwa do oglądania zdjęć z tej imprezy. Udało się zrobić 865 zdjęć. Zapraszamy do oglądania.


Komentarze

bardzo zły

A na dodatek nie potrafiono prawidłowo podać miejscowości skąd był nagradzany na podium... bardzo zły czestnik i stojacy na podium!!! Czyłem sie fatalnie, nigdy więcej do Malborka, przestrzegam wszystkich!!!!Proponuje wprowadzić ranking najgorszych imprez biegowych w Polsce. Jest juz zdecydowane pierwsze miejsce. Jeszcze w dość dugim życiu nie widziałem tak beznadzielnej imrezy!!!

początkujący

W pełni zgadzam się z osobą piszącą, że medale czy dyplomy są ważne nie dla biegających od dawna, lecz dla tych, którzy zaczynają. To przyjemne i motywujące, gdy można pochwalić się przed bliskimi własnym osiągnięciem. Biegam od miesiąca, w sobotę brałam udział w biegu w Sztumie i było mi miło, gdy ktoś docenił mój wysiłek. W Malborku bieg zorganizowano dla najlepszych, bo tylko tacy mogli coś ugrać. A w regulaminie pisano, że ideą jest promocja zdrowego stylu itp. Poza tym bieg zorganizowano dla uczczenia jednego z najważniejszych narodowych świąt, gdzie zatem podziały się symbole narodowe? Dlaczego nie było np. hymnu jak w innych miastach? Flaga za plecami prowadzącego to trochę za mało. W niewielu biegach brałam udział, ale sporo widziałam jako kibic i stwierdzam, że organizacja wiele pozostawia do życzenia.

zły

Nawet nazwiska na liście wyników nie potrafili bez błędu napisać! A takie proste...Cała impreza nieudana, organizatorzy jedźcie do innych miast i uczcie się. Sztum, Kwidzyn, Elbląg- tam możecie się wzorować.

płakać sie chcę

Jak czytam te głupoty o świetnie zorganizowanym biegu to myślę, że Ci piszący nigdzie nie byli, nic nie widzieli i wiedzieć nie chcą. Brak odrobiny znajomości organizacji biegu, potrzeb, nie mówić już o profesjonalizmie czy oczekiwaniach uczestników. Tu przeszkodą nie jest brak pieniędzy, to brak wiedzy na temat organizacji takiej imprezy, brak ludzi znających się na tym, lub przynajmniej chcących zrobić coś dobrego na miarę możliwości. Buta ludzi pseudo organizujących taka imprezę zraża biegających. Proszę pojechać do Lini, Osiecznej, Borzytuchom, Będomin, małych miejscowości, gdzie budżet jest znacznie mniejszy a jak z przyjemnością tam się jedzie i startuje. Są chętni sponsorzy,i inne możliwości. Trzeba tylko chcieć, a nie wykorzystana obecność na imprezie jednego z najlepszych polskich biegaczy, doskonalego maratończyka i na dodatek olimpijczyka to świadczy o wszystkim. Pozdrawiam.

haha

Do mieszkanka: startujących w biegu głównym było 76 osób,organizator mógł się postarać o medale dla nich, straciłem czas i paliwo na tandetę, do rada: biegać - owszem, ale nigdy w Malborku, będę omijał to miasto, nawet jadąc na świetne biegi w Sztumie, gdzie medale i godne pakiety startowe są dla wszystkich: dorosłych i dzieci. Do zagadka: ten bieg był niepoważny...

lew

Jon mam nadzieje ze to sarkazm?;) ,wyniki -oczekiwanie 5 dni to naprawdę duża przesada

zagadka

Do Jon: ja też już się zastanawiam ile dni możne zająć zebranie w całość wyników tak "licznej grupy" uczestników... Okazuje się,że cały ten bieg jest jedną wielką zagadką. W POWAŻNIE zorganizowanych biegach wyniki są już po 1h do wglądu w internecie a tu... ani słychu ani widu.

Jon

Bieg był świetnie zorganizowany, tylko organizator się troszeczkę ociąga z ogłoszeniem wyników na stronie OSIR. Cóż skoro za organizację biegu można się wziąć na dwa tygodnie przed biegiem i świetnie go przeprowadzić to i na wyniki można czekać dwa tygodnie ( chyba frekwencja była zbyt duża ), ewentualnie PC jest zbyt wolny.

usmiałem się

do Mieszkanka - oczywiście zgadzam się z tobą że organizator nie mógł zrobić 500 dyplomów i 500 medali bo tego w 10 dni przed imprezą nie da się zrobić:) nawet najlepszy orgainzator by sie nie wywiazał. jeśli suma którą wdl ciebie organizator była za mała to nie powinnien wogóle brać się za organizację biegu. jakoś dziwnym trafem są same głosy niezadowolenia. pozatym bieg 11 listopada , który ma jakiś budżet , nie może się odbywać jak bieg o mistrzostwo szkoły na polanie

KLM

Do MIESZKANKA : Droga Pani, 500 medali to na dzień dzisiejszy ( z taką organizację a z czym się wiąż frekwencją )to z pewnością wystarczyłoby na co najmniej 10 lat. Gdyby bieg był dobrze ( to znaczy "przyzwoicie" zorganizowany to wystarczyłoby 100 medali na jedne zawody ( taki limit w zupełności wystarczy ). A jeśli chodzi o pieniądze przekazane na bieg to są w zupełności wystarczające żeby dobrze przeprowadzić takie zawody. Organizatorom brakuje przede wszystkim chęci i "serca" do tego ( robią to w większości dla pieniędzy które otrzymują ) no i trochę obeznania w organizacji imprez biegowych. Medal , naprawdę piękny można zrobić za ok 20 zł. Jako mieszkańcowi Malborka przykro mi to pisać, ale niestety ludzie za to odpowiedzialni do pięt nie dorastają organizatorom biegów ( np. ) w Sztumie. Pozdrawiam . PS nikt nie liczy że w Malborku będzie bieg na tysiące biegaczy, ale mały nie musi oznaczać " byle jaki ".

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt