Wyniki XXII Biegu Niepodległości

16 listopada 2012 | 18:03

Więcej informacji na temat Wyniki XXII Biegu Niepodległości
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


wyniki xxii biegu niepodległości wyniki biegu niepodleglosci bieg niepodleglosci wyniki

KOMUNIKAT KOŃCOWY XXII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku informuje, że w dniu 11 listopada 2012 roku na ulicach Miasta Malborka odbył się XXII Bieg Niepodległości. Celem imprezy było uczczenie obchodów 94-lecia niepodległości Polski, popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród lokalnej społeczności, promocja Miasta Malborka. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Malborka. W zawodach uczestniczyło 340 osób. Bieg rozgrywano w następujących kategoriach:

Nr bieguKategoriaRocznikDystans
  1  Bieg główny – kobiety i mężczyźni1994 i starsi8500 m
  2  Szkoły ponadgimnazjalne1994-19961700m
  3  Gimnazja – chłopcy1997-19991700m
  4  Gimnazja – dziewczęta1997-19991400m
  5  Szkoły podstawowe – dziewczęta2002 i młodsze700m
  6  Szkoły podstawowe – chłopcy2002 i młodsi700m
  7  Szkoły podstawowe – dziewczęta2000-20011400m
  8  Szkoły podstawowe – chłopcy2000-20011400m

 

 

 

Bieg główny:

 

Kobiety – klasyfikacja generalna – dystans 8500 m

 

1.

Marlena Wieleba

Luzino

33’22’’

2.

Kamila Grzonka

Chojnice

34’00’’

3.

Anna Kucuć-Kwapiszewska

Elbląg

35’55’’

4.

Andżelika Tarka

Elbląg

36’56’’

5.

Agnieszka Stolarów

Malbork

37’11’’

6.

Magdalena Bucewska

Sztum

37’34’’

7.

Magdalena Labon

Tczew

37’58’’

8.

Magdalena Wolf

Kisielice

39’54’’

9.

Alicja Fiałek

Malbork

41’13’’

10. Monika Głowińska

Malbork

41’26’’

11. Bożena Lipecka

Malbork

41’32’’

12. Beata Lipecka

Malbork

42’05’’

13. Dorota Wiśniewska

Skórcz

42’33’’

14. Alicja Świetlikowska

Malbork

43’07’’

15. Agata Barnaś

Malbork

43’23’’

16. Beata Nowicka

Malbork

43’40’’

17. Marta Bartasik

Elbląg

46’03’’

18. Krystyna Nickiel

Czernin

48’02’’

Mężczyźni – klasyfikacja generalna – dystans 8500 m

1.

Bartosz Mazerski

Sztum

26’33’’

2.

Tomasz Świątkowski

Bydgoszcz

27’37’’

3.

Mariusz Kowalski

Sztum

28’13’’

4.

Przemysław Kuliński

Gniew

29’43’’

5.

Dariusz Guzowski

Cetyń

29’52’’

6.

Piotr Dębowski

Malbork

29’58’’

7.

Seweryn Jażdżewski

Sztum

30’11’’

8.

Sławomir Łabuda

Braniewo

30’49’’

9.

Andrzej Stefański

Elbląg

30’56’’

10. Zenon Hartuna

Piece

31’20’’

11. Zenon Kaszubowski

Malbork

31’21’’

12. Mateusz Dudziak

Bystrze

32’31’’

13. Paweł Wardziński

Braniewo

33’15’’

14. Krzysztof Sokołowski

Elbląg

33’31’’

15. Józef Pipała

Nowy Dwór Gd.  34’23’’

16. Zbigniew Jeżdżewski

Malbork

34’24’’

17. Wojciech Bartnicki

Elbląg

34’32’’

18. Sławomir Rozenberg

Sztum

34’37’’

19. Leon Treć

Sztum

35’14’’

20. Marcin Tur

Malbork

35’23’’

21. Tomasz Molenda

Malbork

35’36’’

22. Sławomir Kosecki

Malbork

36’02’’

23. Mirosław Nowacki

Starogard Gd.

36’08’’

24. Lech Piotrowski

Sztum

36’21’’

25. Zygfryd Liban

Tczew

36’24’’

26. Paweł Grzybiński

Grzymała

36’51’’

27. Jan Bożyszkowski

Sztum

36’54’’

28. Arkadiusz Denis

Malbork

36’59’’

29. Dariusz Badowski

Malbork

37’01’’

30. Waldemar Michniewicz

Malbork

37’14’’

31. Tadeusz Asner

Malbork

37’16’’

32. Lucjan Chrząstowski

Elbląg

37’20’’

33. Artur Bieszke

Malbork

37’26’’

34. Marek Dackiewicz

Malbork

38’17’’

35. Dariusz Sosiński

Malbork

38’21’’

36. Piotr Zaborowski

Malbork

38’39’’

37. Jacek Tuński

Pasłęk

38’51’’

38. Seweryn Duda

Sztum

38’59’’

39. Wojciech Tołkacz

Malbork

39’07’’

40. Andrzej Głąb

Hadyny

39’36’’

41. Przemysław Ignaszewski

Śrem

39’55’’

42. Jacek Kowalski

Jankowo

40’08’’

43. Janusz Nickiel

Czernin

40’11’’

44. Patryk Pfeifer

Elbląg

40’23’’

45. Bartosz Sobolewski

Warszawa

40’39’’

46. Andrzej Ludwik

Sztum

40’54’’

47. Kazimierz Sasko

Stara Kiszewa

41’19’’

48. Piotr Jaros

Lubieszewo

41’57’’

49. Michał Nowicki

Malbork

42’02’’

50. Arkadiusz Matejuk

Malbork

42’16’’

51. Łukasz Kłos

Malbork

42’26’’

52. Wiesław Czop

Malbork

42’27’’

53. Marek Walkowski

Malbork

42’43’’

54. Michał Artecki

Malbork

42’50’’

55. Jerzy Leszczyński

Malbork

43’51’’

56. Józef Gruzkowski

Malbork

43’54’’

57. Kamil Bartosik

Elbląg

46’02’’

58. Marian Marszałek

Starogard Gd.

46’33’’

 

Mężczyźni – kategoria wiekowa – 18-21 lat

1.

Mateusz Dudziak

Bystrze

Mężczyźni – kategoria wiekowa – 22-30 lat

1.

Tomasz Świątkowski

Bydgoszcz

2.

Mariusz Kowalski

Sztum

3.

Przemysław Kuliński

Gniew

4.

Piotr Dębowski

Malbork

5.

Seweryn Jażdżewski

Sztum

6.

Paweł Wardziński

Braniewo

7.

Sławomir Kosecki

Malbork

8.

Paweł Grzybiński

Grzymała

9.

Arkadiusz Denis

Malbork

10.

Tadeusz Asner

Malbork

11.

Artur Bieszke

Malbork

12.

Marek Dackiewicz

Malbork

13.

Piotr Zaborowski

Malbork

14.

Patryk Pfeifer

Elbląg

15.

Łukasz Kłos

Malbork

16.

Michał Artecki

Malbork

Mężczyźni – kategoria wiekowa – 31-40 lat

1.

Bartosz Mazerski

Sztum

2.

Sławomir Łabuda

Braniewo

3.

Krzysztof Sokołowski

Elbląg

4.

Marcin Tur

Malbork

5.

Tomasz Molenda

Malbork

6.

Dariusz Badowski

Malbork

7.

Waldemar Michniewicz

Malbork

8.

Dariusz Sosiński

Malbork

9.

Seweryn Duda

Sztum

10.

Przemysław Ignaszewski

Śrem

11.

Bartosz Sobolewski

Warszawa

12.

Michał Nowicki

Malbork

13.

Arkadiusz Matejuk

Malbork

14.

Marek Walkowski

Malbork

15.

Kamil Bartosik

Elbląg

Mężczyźni – kategoria wiekowa – 41-50 lat

1.

Dariusz Guzowski

Cetyń

2.

Andrzej Stefański

Elbląg

3.

Zenon Hartuna

Chojnice

4.

Zenon Kaszubowski

Malbork

5.

Józef Pipała

Nowy Dwór Gd.

6.

Zbigniew Jeżdżewski

Malbork

7.

Wojciech Bartnicki

Elbląg

8.

Sławomir Rozenberg

Sztum

9.

Mirosław Nowacki

Starogard Gd.

10.

Lech Piotrowski

Sztum

11.

Jan Bożykowski

Sztum

12.

Jacek Tuński

Pasłęk

13.

Wojciech Tołkacz

Malbork

14.

Andrzej Głąb

Kadyny


15.

Jacek Kowalski

Jonkowo

16.

Andrzej Ludwik

Sztum

17.

Marian Marszałek

Starogard Gd.

Mężczyźni – kategoria wiekowa – 51-60 lat

1.

Leon Treć

Sztum

2.

Janusz Nickiel

Czernin

3.

Piotr Jaros

Lubieszewo

4.

Wiesław Czop

Malbork

Mężczyźni – kategoria wiekowa – powyżej 60 lat

1.

Zygfryd Liban

Tczew

2.

Lucjan Chrząstowski

Elbląg

3.

Kazimierz Sasko

Chojnice

4.

Jerzy Leszczyński

Malbork

5.

Józef Gruzkowski

Malbork

 

 

Biegi szkolne:

 

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta – dystans 1700 m

1.

Karolina Kostyrka

Rodło Kwidzyn

2.

Adrianna Tas

Rodło Kwidzyn

3.

Magdalena Wiśniewska

Rodło Kwidzyn

4.

Anita Sarnowska

MKS Truso Elbląg

5.

Weronika Dębowska

Rodło Kwidzyn

6.

Marta Jagielska

ZSP 1 Malbork

7.

Justyna Czop

ZSP 1 Malbork

8.

Alicja Nawrocka

ZSP 1 Malbork

9.

Paulina Sip

ZSP 1 Malbork

 

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy – dystans 1700 m

1.

Zbigniew Jost

Rodło Kwidzyn

2.

Patryk Sosiński

ZSRiK Tczew

3.

Michał Kopecki

LKS Zantyr Sztum

4.

Dawid Kurszewski

KKB Starogard Gd.

5.

Kacper Konopski

MKS Truso Elbląg

6.

Michał Karwiński

ZSP 3 Malbork

7.

Wojciech Grzywiński

LKS Zantyr Sztum

8.

Dominik Ścisłowski

UKS Dwójka Pelplin

9.

Michał Jaszewski

UKS Dwójka Pelplin

10. Adrian Procajło

MKS Truso Elbląg

11. Miłosz Grupiński

ZSP 1 Malbork

12. Wojciech Gibas

ZSP 2 Malbork

13. Wojciech Jóźwiak

MOW Malbork

14. Rafał Zacharczuk

ZSP 1 Malbork

15. Wojciech Kokot

MOW Malbork

16. Mateusz Stankiewicz

MOW Malbork

17. Patryk Ostrowski

ZSP 1 Malbork

18. Mariusz Dębowski

ZSP 3 Malbork

19. Filip Szpojda

MOW Malbork

20. Jakub Janowczyk

ZSP 1 Malbork

21. Mateusz Lubiński

ZSP 1 Malbork

22. Mateusz Moranko

MOW Malbork


23. Maciej Bielawski

ZSP 1 Malbork

24. Jakub Hukiewicz

MOW Malbork

25. Martin Werra

MOW Malbork

26.

Łukasz Zarzecki

MOW Malbork

27. Mateusz Lewandowski

ZSP 2 Malbork

28. Adam Chorzępa

ZSP 1 Malbork

29. Oskar Szpek

ZSP 1 Malbork

30. Bartosz Teska

ZSP 1 Malbork

Gimnazja – dziewczęta – dystans 1400 m

1.

Aleksandra Krupa

MKS Truso Elbląg

2.

Justyna Lyp

Rodłło Kwidzyn

3.

Patrycja Ciosek

MKS Truso Elbląg

4.

Angelika Tatarewicz

MKS Treuso Elbląg

5.

Paulina Szczepańska

UKS Dwójka Pelplin

6.

Lucyna Smreczak

UKS Dwójka Pelplin

7.

Adrianna Drzewińska

GIM 2 Malbork

8.

Martyna Aszyk

UKS Dwójka Pelplin

9.

Dominika Nadarzyńska

GIM 2 Malbork

10. Wiktoria Gorczyca

GIM 3 Malbork

11. Agnieszka Lipińska

GIM 3 Malbork

12. Adrianna Osińska

GIM 3 Malbork

13. Angelika Zawadzińska

GIM 1 Malbork

14. Jesica Heim

GIM 1 Malbork

15. Karolina Singer

GIM 2 Malbork

16. Klaudia Kieźlich

GIM 2 Malbork

17. Maria Radtke

GIM 1 Malbork

18. Aleksandra Piór

GIM 2 Malbork

19. Monika Jeż

GIM 3 Malbork

20. Sandra Górnowicz

GIM 2 Malbork

21. Laura Maliszewska

GIM 1 Malbork

22. Alicja Kozicka

GIM 2 Malbork

Gimnazja – chłopcy – dystans 1700 m

1.

Rafał Bułaj

LKS Zantyr Sztum

2.

Dominik Lisowski

GIM 3 Malbork

3.

Radosław Grudziecki

Rodło Kwidzyn

4.

Bartosz Bajur

GIM 3 Malbork

5.

Marcin Spustek

MKS Truso Elbląg

6.

Daniel Jaśniewski

UKS Dwójka Pelplin

7.

Marcin Kopecki

LKS Zantyr Sztum

8.

Adrian Judek

MKS Truso Elbląg

9.

Michał Jaśniewski

UKS Dwójka Pelplin

10. Dariusz Nowak

MKS Truso Elbląg

11. Kamil Gołębiewski

GIM 1 Malbork

12. Bartosz Sinnicki

LKS Zantyr Sztum

13. Dariusz Westfall

LKS Zantyr Sztum

14. Jakub Jurewicz

LKS Zantyr Sztum

15. Maciej Cyganowski

GIM 1 Malbork

16. Patryk Bajur

GIM 3 Malbork

17. Patryk Górski

GIM 2 Malbork

18. Tomasz Walder

MOW Malbork

 

19. Patryk Prykaszczyk                MOW Malbork

 

20. Michał Jastrzębski                  GIM 1 Malbork

21. Przemysław Pychyński           GIM 1 Malbork

22. Michał Kamiński                    GIM AW. Malbork

23. Maciej Procyk                        GIM AW. Malbork

24. Michał Rohde                         GIM 2 Malbork

25. Radosław Czerniewski           GIM 2 Malbork

26. Mariusz Rotkiewicz                GIM 2 Malbork

27. Paweł Robaczek                     GIM 2 Malbork

28. Patryk Badowski                    GIM 2 Malbork

29. Kacper Petrykowski               GIM 2 Malbork

30. Mikołaj Ziębiński                   GIM 3 Malbork

31. Łukasz Dera                           GIM 3 Malbork

32. Łukasz Tchórzewski               GIM 3 Malbork

33. Maciej Heinich                       GIM 2 Malbork

34. Andrzej Sobieraj                     GIM 1 Malbork

 

35. Mateusz Ostrowski                 GIM 1 Malbork

 

36. Adam Bidulski                       MOW Malbork

 

37. Bartek Zaborowski                 GIM 2 Malbork

38. Kacper Ślizewski                    GIM 2 Malbork

39. Albert Mindt                           GIM 3 Malbork

40. Kamil Pietras                          GIM 3 Malbork

41. Marcin Wilkocki                     GIM 1 Malbork

42. Bartosz Kaszubowski             GIM AW. Malbork

43. Patryk Salamucha                   GIM 1 Malbork

44. Dawid Kowalski                     GIM 3 Malbork

45. Paweł Mindt                           GIM 3 Malbork

46. Jakub Kowalewski                 GIM 3 Malbork

 

Szkoły podstawowe – klasy V-VI – dziewczęta – dystans 1400 m

1.

Martyna Sip

SP 5 Malbork

2.

Karolina Lisowska

SP 5 Malbork

3.

Weronika Łobocka

UKS Dwójka Pelplin

4.

Aleksandra Jaśniewska

UKS Dwójka Pelplin

5.

Wiktoria Rąbała

UKS Dwójka Pelplin

6.

Oliwia Lewandowska

SP 9 Malbork

7.

Julia Sobczyńska

SP 8 Malbork

8.

Agata Derkacz

SP 9 Malbork

9.

Natalia Klepuszewska

SP 9 Malbork

10. Julia Wielewicka

SP 8 Malbork

11. Dajana Ulkowska

SP 9 Malbork

12. Wiktoria Sudak

SP 2 Sztum

13. Alicja Krauze

SP 8 Malbork

14. Angelika Studnicka

SP 9 Malbork

15. Natali Nawrot

SP 2 Malbork

16. Kamila Stachowiak

SP 9 Malbork

17. Natalia Badowska

SP 3 Malbork

18. Magda Plebanik

LKS Zantyr Sztum

19. Dominika Hołub

SP 8 Malbork

20. Angelika Cichecka

SP 9 Malbork

21. Magdalena Konicz

SP 9 Malbork

22. Weronika Kluka

SP 5 Malbork


23. Paulina Ożóg                          SP 9 Malbork

24. Kinga Bylicka                         SP 9 Malbork

25. Natalia Kołodziej                    SP 9 Malbork

26. Patrycja Porożyńska               SP 9 Malbork

27. Nikola Markiewicz                 SP 2 Malbork

28. Daria Hein                              SP 9 Malbork

29. Joanna Konefał                      SP 9 Malbork

30. Maja Kraszka                         SP 9 Malbork

31. Zuzanna Dąbrowska               SP 9 Malbork

32. Małgorzata Hoderny               SP 8 Malbork

33. Aleksandra Bartczak              SP 9 Malbork

34. Roksana Politowska               SP 9 Malbork

35. Natalia Gołuńska                    SP 2 Malbork

36. Aleksandra Czaban                SP 9 Malbork

37. Estera Olszewska                    SP 9 Malbork

38. Patrycja Zoll                           SP 9 Malbork

 

39. Alicja Guzow                         SP 8 Malbork

40. Anna Ćwirko-Godycka          SP 8 Malbork

41. Kamila Żarczyńska                 SP 9 Malbork

42. Lilianna Jasińska                    SP 8 Malbork

43. Aleksandra Jaskot                  SP 2 Malbork

44. Karolina Piersa                       SP 9 Malbork

45. Justyna Stec                            SP 9 Malbork

46. Karolina Nadworna                SP 9 Malbork

47. Sandra Kraszka                      SP 9 Malbork

48. Paulina Pawłowska                 SP 9 Malbork

49. Weronika Żołdowicz              SP 8 Malbork

50. Dominika Głogowska             SP 8 Malbork

51. Daria Frejnik                          SP 9 Malbork

 

Szkoły podstawowe – klasy V-VI – chłopcy – dystans 1400 m

1.

Wojciech Jaworski

SP 3 Malbork

2.

Wojciech Pastewski

LKS Zantyr Sztum

3.

Mateusz Waśniewski

SP 3 Malbork

4.

Paweł Folta

SP 5 Malbork

5.

Mateusz Fergon

Tczew

6.

Mateusz Jankowski

LKS Zantyr Sztum

7.

Piotr Sałek

SP 3 Malbork

8.

Paweł Marczuk

SP 9 Malbork

9.

Michał Bożek

SP 2 Malbork

10. Adrian Drosik

SP 5 Malbork

11. Damian Raczkowski

SP 2 Malbork

12. Adrian Jędrzejewski

LKS Zantyr Sztum

13.

Łukasz Żygadło

SP 9 Malbork

14. Michał Ciecholewski

SP 2 Malbork

15. Kacper Szczepański

SP 9 Malbork

16. Klaudiusz Sudak

SP 2 Sztum

17. Dawid Kajdaszuk

SP 9 Malbork

18. Adam Nierzwicki

SP 2 Malbork

19. Adrian Gilecki

SP 9 Malbork

20. Dawid Mroczkowski

SP 9 Malbork

21.

Łukasz Raczyński

SP 5 Malbork


22. Hubert Kowalczyk                 SP 9 Malbork

23. Maciej Musialski                    SP 9 Malbork

24. Jakub Wroński                       SP 9 Malbork

25. Rafał Marczuk                        SP 9 Malbork

26. Kacper Pietrzak                      SP 9 Malbork

27. Krzysztof Dziwieńka              SP 9 Malbork

28. Patryk Janus                           SP 5 Malbork

29. Dawid Szwaradzki                  SP 9 Malbork

30. Ksawery Karasiński                SP 9 Malbork

31. Damian Kujawa                      SP 9 Malbork

32. Dorian Kuliński                      SP 9 Malbork

33. Jakub Sidor                            SP 9 Malbork

34. Adrian Pielecki                       SP 3 Malbork

 

Szkoły podstawowe – klasy III-IV – dziewczęta – dystans 700 m

1.

Klaudia Jaśniewska

UKS Dwójka Pelplin

2.

Maja Dalidowicz

SP 6 Elbląg

3.

Paulina Domachowska

SP 9 Malbork

4.

Joanna Grzesiuk

LKS Zantyr Sztum

5.

Weronika Galeniewska

SP 2 Malbork

6.

Julia Sidor

SP 2 Malbork

7.

Oliwia Zaremba

SP 2 Malbork

8.

Nikola Spichalska

SP 5 Malbork

9.

Karolina Walkowska

SP 5 Malbork

10. Agata Stodólska

SP 5 Malbork

11. Malwina Kamińska

SP 9 Malbork

12. Nikola Glińska

SP 9 Malbork

13. Marta Kostrzewa

SP 9 Malbork

14. Zuzanna Heimowska

SP 9 Malbork

15. Natalia Sokołowska

SP 9 Malbork

16. Zuzanna Matyj

SP 3 Malbork

17. Adrianna Bedlińska

SP 9 Malbork

18. Julia Janeczka

SP 9 Malbork

19. Patrycja Szczepańska

SP 8 Malbork

20. Natalia Żarczyńska

SP 9 Malbork

21. Zuzanna Musialska

SP 9 Malbork

22. Hanna Milanowska

SP 9 Malbork

23. Laura Piersa

SP 9 Malbork

24. Marta Zaremba

SP 2 Malbork

25. Emilia Karwasz

SP 2 Malbork

26. Nadia Galeniewska

SP 2 Malbork

27. Sylwia Szewczak

SP 3 Malbork

28. Barbara Molenda

SP 8 Malbork

29. Natalia Błądek

SP 8 Malbork

 

Szkoły podstawowe – klasy III-IV – chłopcy – dystans 700 m

1.

Albert Piekarski

LKS Zantyr Sztum

2.

Adrian Gołuński

SP 2 Malbork

3.

Oskar Jakubczak

UKS Dwójka Pelplin

4.

Paweł Błaszak

SP 2 Malbork

5.

Michał Marendowski

SP 2 Malbork

6.

Aleksander Zimbakov

SP 9 Malbork

7.

Mateusz Dzicki

SP 2 Malbork

8.

Martin Rathenów

LKS Zantyr Sztum

9.

Szymon Ochociński

SP 5 Malbork

10. Mateusz Godula

UKS Dwójka Pelplin

11. Dawid Okruciński

SP 8 Malbork

12. Paweł Smreczak

UKS Dwójka Pelplin

13. Maksymilian Wójtowicz

SP 3 Malbork

14. Damian Piechowiak

SP 5 Malbork

15. Łukasz Hyrycz

SP 5 Malbork

16. Kacper Lesiuk

SP 8 Malbork

17. Igor Bojarczuk

SP 5 Malbork

18. Sebastian Hein

SP 9 Malbork

19. Mateusz Statkiewicz

SP 2 Malbork

20. Leon Gajdus

Skórcz

21. Patryk Sajkowski

SP 2 Malbork

22. Kacper Korkosz

SP 5 Malbork

23. Tomasz Kozubski

SP 3 Malbork

24. Jakub Kasprzyk

SP 5 Malbork

25. Dawid Szczepański

SP 8 Malbork

26. Michał Nawrocki

SP 3 Malbork

27. Maciej Maczyszyn

SP 9 Malbork

28. Grzegorz Pluciński

SP 9 Malbork

29. Kacper Cichecki

SP 9 Malbork

30. Tomasz Pestka

SP 3 Malbork

31. Jakub Kurapiewicz

SP 3 Malbork

32. Kacper Zawadziński

SP 9 Malbork

33. Wiktor Więckowski

SP 9 Malbork

34. Jakub Heimowski

SP 9 Malbork

35. Paweł Wojtachna

SP 8 Malbork

36. Wojciech Mazur

SP 9 Malbork

37. Kacper Kowalczyk

SP 9 Malbork

38. Damian Marczuk

SP 9 Malbork

39. Mateusz Żukowski

SP 9 Malbork

40. Michał Sajkowski

SP 2 Malbork

41. Kacper Michna

SP 9 Malbork

42. Marcel Kowalczyk

SP 9 Malbork

43.  Damian Amernik

SP 9 Malbork

 

Klasyfikacja drużynowa prowadzona w ramach współzawodnictwa szkół organizowanego przez OSiR w Malborku w roku szkolnym 2012/2013

 

 

 

 

Szkoły podstawowe:

 

 

Dziewczęta klasy III-IV

Chłopcy klasy III-IV

1.

SP 9 (183 pkt.)

1.

SP 2 (128 pkt.)

2.

SP 2 (93 pkt.)

2.

SP 5 (85 pkt.)

3.

SP 5 (66 pkt.)

3.

SP 9 (55 pkt.)

4.

SP 3 (21 pkt.)

4.

SP 8 (42 pkt.)

5.

SP 8 (17 pkt.)

5.

SP 3 (33 pkt.)

Dziewczęta klasy V-VI

Chłopcy klasy V-VI

1.

SP 9 (188 pkt.)

1.

SP 9

(139 pkt.)

2.

SP 8

(81 pkt.)

2.

SP 3

(83 pkt.)

3.

SP 5

(68 pkt.)

3.

SP 2

(72 pkt.)

4.

SP 3

(14 pkt.)

4.

SP 5

(61 pkt.)

5.

SP 2

(6 pkt.)

 

 

 

 

 

 

Gimnazja:

 

 

Dziewczęta

Chłopcy

1.

GIM 2 (110 pkt.)

1.

GIM 3 (79 pkt.)

2.

GIM 3 (72 pkt.)

2.

GIM 1 (61 pkt.)

3.

GIM 1 (59 pkt.)

3.

GIM 2 (44 pkt.)

 

 

 

4.

GIM AW. (18 pkt.)

 

Nagrody:

Za miejsca I-III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn biegu głównego uczestnicy otrzymali puchary orazsprzęt RTV/AGD.

Za miejsce I w kategorii wiekowej biegu głównego uczestnik otrzymał puchar oraz sprzęt RTV/AGD.

Najlepszy zawodnik oraz najlepsza zawodniczka miasta Malborka otrzymali puchar oraz sprzęt RTV/AGD.

Za miejsca I-III w biegu dla szkół uczestnicy otrzymali medale oraz sprzęt sportowy.

Nagrodzeni w klasyfikacji generalnej nie byli nagradzani w kategorii wiekowej.

Dla wszystkich uczestników po ukończonym biegu czekała gorąca grochówka.

 

Podziękowanie:

Instytucje i organizacje, które okazały pomoc i wkład społeczny w organizację XXII Biegu Niepodległości: Urząd Miasta Malborka, Gimnazjum nr 1 w Malborku, Schronisko Młodzieżowe w Malborku, Starostwo Powiatowe w Malborku, Komenda Powiatowa Policji w Malborku, Straż Miejska w Malborku.

 

Otrzymują:

1.  SP 3, 5, 8, 9, ZS 1, 2, GIM 1, 3, Katolickie, Awans, Sportowe

2.  Referat Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Malborku

3.  Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Malborku

4.  Prasa lokalna

5.  a/a


Komentarze


Partnerzy | Kontakt