Bieg Sylwestrowy 2013/2014

29 grudnia 2013 | 14:10

Więcej informacji na temat Bieg Sylwestrowy 2013
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


bieg sylwestrowy 2013 bieg sylwestrony bieg z grupą malbork

W dniu 29 grudnia 2013r. został zorganizowany przez Grupę Malbork po raz kolejny Bieg Sylwestrowy, który odbył się przy ulicy Parkowej - OSiR. Bieg był czystą formą rekreacyjną, który nie wymagał rejestracji uczestników. W biegu wzięło udział ok. 85 osób.

Przed biegiem, który rozpoczynał się o godz. 12:00 jeden z członków Grupy Malbork – prowadzony poinformował wszystkich o trasie biegu, postojach i obowiązujących zasadach biegu.

Równo o godz. 12:00, gdy już cała grupa wystartowała wszyscy biegli jednym tempem - umiarkowanym. Po wybiegnięciu z terenu OSiR biegacze udali się w stronę Przystani i przy niej odbili w lewo w kierunku Zamku Krzyżackiego. Przed głównym wejściem do Zamku odbyło się pamiątkowe zdjęcie i wszyscy ruszyli dalej w kierunku Kościuszki gdzie było wykonane kolejne zdjęcie grupowe i już od tego momentu wszyscy pobiegli w stronę wiaduktu, zbiegając z wiaduktu skręcili w ulicę Chopina, aż do skrzyżowania ulicy Toruńskiej gdzie skręcili w lewo i już powrót do OSiR ulicą Sportową.  

Dla tych, którzy przebrali się najciekawiej zostały wręczone słodkie upominki, a dla wszystkich uczestników po ukończonym biegu czekała ciepła herbata i kawa, ciasto + symboliczna lampka szampana jak również bony.

Nie zabrakło również odważnych morsów, którzy udali się kąpiel w Nogacie tuż obok Przystani.

Atmosfera była bardzo ciepła i rodzinna. W imieniu Grupy Malbork chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom jak i sponsorom i patronom medialnym z tego miejsca za przybycie.

Dodaj opinię o imprezie Bieg Sylwestrowy

(kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii)

fot. Kamil Ziniewicz


Komentarze


Partnerzy | Kontakt