Najbliższe mecze POLSKIEGO CUKRU-POMEZANII

30 października 2010 | 22:11

Więcej informacji na temat U siebie 20 listopada
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


mecze

[b][color=blue]Najbliższy mecz w Malborku [/color][/b]... ... rozegrany zostanie dopiero 20 listopada. Bedzie to mecz VII kolejki II ligi w którym piłkarze ręczni POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork podejmować będą beniaminka tegorocznych rozgrywek ALFĘ 99 Strzelno. Mecz zostanie rozegrany w Hali SPortowej Gimnazjum Nr 3 przy ul. WYBICKIEGO 32 (Oś. Południe). [color=red][b][i]WSTĘP WOLNY[/i][/b].[/color] Zanim jednak po raz kolejny będziemy oglądać naszych piłkarzy ręcznych w Malborku rozegrają oni dwa mecze wyjazdowe. W najbliższą sobotę, 06. listopada o godz 16:00 malborczycy będą gośćmi SOKOŁA Gdańsk. Piłklazre POLSKIEGO CUKRU pojadą do Gdańska jako faworyci chociażby z tego względu, że obecny SOKÓŁ Gdańsk to nie ten zespół z poprzednich sezonów kiedy pokonanie tej "marki" sprawiało naszej drużynie poważne problemy i kosztowało wiele wysiłku na parkiecie. Większość zawodników dawnego Sokoła reprezentuje aktualnie barwy reaktywowanego SHC WYBRZEŻA Gdańsk.Obecny Sokół to głownie nastolatkowie - juniorzy, którzy z racji wieku uzyskali prawo gry w kategorii seniorów. Trudniejszy wyjazd czeka naszych zawodników tydzień później - 13 listopada. Wówczas, również "wyjazdowym" rywalem drużyny POLSKIEGO CUKRU będzie Gwardia Koszalin., która w III kolejce sezonu dokonała nielada wyczynu. Pkonała bowiem spadkowicza z I ligi Energetyka GRyfino. Sukces koszalinian jest tym cenniejszy i zmuszający do respektu, że został on wywalczony na bardzo ciężkim terenie w Gryfinie, gdzie punkty traciły znacznie wyżej notowane zespoły niż koszalińska Gwardia. Nadzieją naszych zawodników i zarazem kierownictwa klubu jest wywalczenie w trzech najbliższych meczach kompletu punktów.


Komentarze


Partnerzy | Kontakt