SZCZYPIORNIŚCI POLSKIEGO CUKRU WZNOWILI TRENINGI

3 stycznia 2011 | 22:02

Więcej informacji na temat WZNOWIENIE TRENINGÓW
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


ii liga piłki recznej

SZCZYPIORNIŚCI POLSKIEGO CUKRU WZNOWILI TRENINGI

Po dwutygodniowej przerwie świąteczno noworocznej, w poniedziałek 3 stycznia w hali sportowej Gimnazjum Nr 3 w MAlborku w komplecie stawili sie malborscy piłkarze ręczni. Cel tego stawienia się jest oczywisty - czas wznowić zajęcia szkoleniowe mające na celu jak najlepsze przygotowanie sie do rewanzowej rundy rozgrywek  sezonu 2010 / 2011.

Pierwsze treningi dobywac sie będa w hali oraz na udostepnianej podopiecznym Łukasza Jezierskiego siłowni.

Kolejnym etapem przygotowań będzie Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga.

Do Elbląga naszi szczcypiorniści pojada w najbliższą niedziele 09. stycznia. Będą tam rywalizować w gronie czterech zespołów: dwóch pierwszoligowych WÓJCIK MEBLE  TECHTRANS  Elbląg i SOKÓŁ VETREX Kościerzyna . Trzecim rywalem naszych szczcypiornistów w elbląskim turnieju będzie najpoważniejszy rywal naszych zawodników w walce o przodownictwo w II grupie II ligi, czyli SHC WYBRZEŻE Gdańsk.

Mecze turniejowe w Elblągu rozpoczną sie już o godzinie 9 rano konfrontacja drużyny malborskiej z zespołem gospodarzy.

Uczestnicy turniweju rywalizować będa nie tylko o głowne trofeum - Puchar Przeydenta, ale i tytuły najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju.

O wynikach tego turnieju, a przede wszystkim o tym jak w turnieju spiszą się nasi zawodnicy poinformujemy na naszej po powrocie zespołu z Elbląga.

Tg.


Komentarze

Dahrann

You really found a way to make this whole process esaier.


Partnerzy | Kontakt