ROBERT KARNOWSKI ZAWODNIKIEM POLSKIEGO CUKRU

28 stycznia 2011 | 22:56

Więcej informacji na temat Szersza kadra POLSKIEGO CUKRU
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


robert karnowski

Od czwartku (27 stycznia br.) powiększyła się kadra II-ligowej drużyny POLSKIEGO CUKRU-POMEZANII.  Do dotychczasowych podopiecznych trenera Łukasza JEZIERSKIEGO dołaczył wychowanek MKS SAMBOR Tczew i wieloletni zawodnik tczewskiego klubu Robert KARNOWSKI

Robert Karnowski był czołową postacią MKS-u SAMBOR Tczew i w znaczącym stopniu przyczynił sie do zwycięstwa SAMBORA w rozgrywkach II ligi w sezonie 2006/2007 i  awansu tczewian do I ligi. Po powrocie Sambora do II ligi, w sezonie 2008/2009 Robert Karnowski będac zawodnikiem drużyny drugoligowej pełnił jednocześnie funkcję trenera pierwszoligowego zespołu piłkarek recznych Sambora. W sezonie 2009/2010 podopieczne Roberta Karnowskiego zajęły pierwsze miejsce w rozgrywkach I ligi kobiet i awansowały do SUPER LIGI.

Po zakończeniu jesiennej rundy obecnego sezonu ro\zgrywkowego dokonano zmiany na funkcji trtenera zespołu kobiecego. Roberta Karnowskiego zastąpił Leszek Elbicki.

Robert Karnowski natomiast czując wrodzona potrzebę czynnego uprawiania sportu, dysponując większą ilością czasu zdecydował się wrócić na parkiet i realizować swoją .sportową pasję w walczącej o awans do I ligi druzynie malborskiej.

Debiut Roberta Karnowskiego w barwach POLSKIEGO CUKRU - POMEZANII przypadnie na  wyjazdowy mecz malborczyków przeciwko zespołowi MKS-u Grudziądz w sobotę 29 stycznia br.

T.G


Komentarze

zorientowany

Delate - tylko Baba grał w Spójni maniek - Karnowski grał w Kwidzynie, wygrał nam m.i 3 ligę swego czasu.. stare dzieje ;)

maniek

Cielarkowski nie gral nigdy w spojni a karnowski w kwidzynie

delate

Robert grał m.in z aktualnymi zawodnikami Polskiego Cukru - Babickim i Cielątkowskim w Spójni Gdańsk. Oprócz tego grywał w Kwidzynie, Wybrzeżu Gdańsk i Hetmanie Gniew


Partnerzy | Kontakt