W SOBOTĘ Z SOKOŁEM

1 marca 2011 | 23:28

Więcej informacji na temat Przyjeżdża gdański SOKÓŁ
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


ii liga piłki ręcznej

PRZYJEŻDŻA SOKÓŁ Gdańsk

Już w najbliższą sobotę 05. marca rozegrana zostanie XVI kolejka II ligi piłki recznej. Podopieczni trenera Łukasza JEZIERSKIEGO wystąpią tym razem przed własną publicznością. Na malborskim parkiecie w hali sportowej Gimnazjum Nr 3  (Oś. Południe) przewodzący stawce szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU podejmować będa zespół SOKOŁA Gdańsk.

W poprzednich sezonach mecze z Sokołem zalczane były do hitów. Tym razem niestety tak nie jest.  Zespół SOKOŁA to praktycznie całkiem inna drużyna pod względem kadrowym.  Zawodnicy Sokoła z poprzednich sezonów reprezentują aktualnie barwy zespołu SHC WYBRZEŻE. W Sokole natomiast występują młodzi zawodnicy, przeważnie juniorzy, którzy nabierają boiskowego doświadczenia w walce z drużynami przewyższającymi ich praktycznie pod kazym względem.

W dotychczas rozegranych czternastu meczach ligowych drużyna Sokoła zdołała wywalczyć i to dość szczęśliwie zaledwie jedno dwubramkowe zwycięstwo. w konfrontacji z drużyną MKS-u Grudziądz. Pozostałe mecze to pasmo w większości wysokich. Najniżej, bo różnica 6 bramek Sokół przegrał z LKS Kęsowo i ze Szczypiorniakiem.  Najwyżej natomiast z Gwardią -34 (17:51); z Wybrzeżem - 32 (14:46) i z zespołem malboeskim  -27 (16:43).

Nie ulega wątpliwości, że do sobotnbiego meczu jak zdecydowany faworyt przystąpi drużyna POLSKIEGO CUKRU.  Podopieczni Łukasza JEZIERSKIEGO nie mają jednak zamiaru stosować dla słabszego rywala tzw. taryfy ulgowej. Pomni sytuacji z poprzedniego sezonu, kiedy to o prawie gry w barażach o I ligę decydowała różnica bramek z całego cyklu rozgrywek a nie  idealny remis (punktowy i bramkowy) pomiędzy malborczykami i zespołem POGONI Szczecin, mecze ze słabymi przeciwnikami podopieczni Łukasza Jezierskiego zamierzają wypracować sobie jak najbardziej korzystny bilan bramkowy.

Aby przekonać się czy zamiar ten uda się naszym szczypioprnistom zrealizować najlepiej jest obejrzec to spotkanie "na żywo".  W tym celu w najbliższą sobotę 05. marca trzeba odwiedzić halę w Gimnazjum Nr 3. Początek meczu o godzinie 18:00.

W pozostałych meczach XVI kolejki rywalizować będą (w nawiasach wyniki z rundy jesiennej):

WBS-BANK SZCZYPIORNIAK Olsztyn    -   LKS-OSM CHOJNICE Kesowo (22:22)
 KSPR GWARDIA Koszalin   -   SHC WYBRZEŻE Gdańsk (19:29)
KS ENERGETYK Gryfino   -    AZS POLITECHNIKA Gdańsk (37:26)
UKS ALFA'99 Strzelno   -    AZS - UWM Olsztyn (27:33)

t.g.


Komentarze

t.g.

Raczej za sprawą słabo i mało skutecznie grających gospodarzy.

SrogiJuras

Wynik był niższy ale podobno za sprawą sprytnie grających gości :)

WYNIK

50:15 Dla Malborka

SrogiJuras

Ten mecz będzie z cyklu "bez historii"

SHC

Niestety już nie SHC Wybrzeże Gdańsk A SPR Spójnia Wybrzeże Gdańsk


Partnerzy | Kontakt