O PUCHAR BURMISTRZA z Rosją i Białorusią

15 kwietnia 2011 | 00:14

Więcej informacji na temat Turniej międzynarodowy
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


polska - rosja - białoruś

O PUCHAR BURMISTRZA w międzynarodowej obsadzie

Prawdopodobnie jeszcze całkowicie nie opadną emocje po meczu POLSKI CUKIER – ENERGETYK, a malborscy sympatycy szczypiorniaka będą mieli okazję do przeżywania kolejnych sportowych emocji. Dostarczy ich zapewne V MIEDZYPAŃSTWOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ JUNIORÓW o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MALBORKA.

Jest to stała pozycja w sportowym kalendarzu. Organizujemy ją od pięciu lat i od pięciu lat turniejowi patronuje Burmistrz Miasta.

Tegoroczny turniej, podobnie jak turnieje poprzednie, rozegrany zostanie w doborowym międzynarodowym składzie. Zabraknie wprawdzie „europejskich tuzów” juniorskiego szczypiorniaka takich jak Francja, Niemcy czy Hiszpania, ale w tegorocznym turnieju rywalem reprezentacji Polski będzie juniorska kadra narodowa Rosji, którą gościliśmy w Malborku dwukrotnie. Trzecim uczestnikiem turnieju będzie reprezentacja Białorusi.

Turniej rozegrany zostanie systemem „każdy z każdym – mecz i rewanż”. Będzie więc do obejrzenia 6 z cała pewnością interesujących i emocjonujących meczy. Ze względu na uczestnictwo tylko trzech ekip, w celu stworzenia młodym reprezentantom możliwości rozegrania jak największej ilości meczy, każda z drużyn w jednym z turniejowych dni rozegra dwa spotkania.

Program turnieju:

Środa  20. 04. 2011 r.

Godz.  16:00  Rosja - Białorus

Godz. 18:00  Oficjalne otwarcie turnieju

19:00   Polska - Białoruś

Czwartek  21. 04. 2011 r.

16:00  Polska  -  Rosja  ;  19:00  Polska  -  Białoruś

Piątek  22. 04. 2011 r. :

Godz.  11:00   -   Polska  -  Rosja

Godz.  13:30  Rosja  -  Białoruś

ok. 14:45 (po zakończeniu ostatniego spotkania)  - Ceremonia zamknięcia turnieju - wręczenie nagród.

Miejscem rozgrywania wszystkich meczy będzie reprezentacyjna hala sportowa w naszym mieście – Hala Sportowa Gimnazjum Nr 3 przy ul. Wybickiego.