Baraże z ŚKPR ŚWIDNICA

2 maja 2011 | 21:53

Więcej informacji na temat BARAŻ o I LIGĘ
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


ii liga piłki recznej

NADAL WALCZYMY o I LIGĘ

Po rozegraniu ostatniego meczu w zasadniczym sezonie z WYBRZEŻEM Gdańsk okazało się, że bezpośredni awans do I ligi piłki ręcznej wywalczył zespół z Gdańska.

Szczypiorniści malborscy zachowując szansę na awans muszą go wywalczyć w cyklu dwustopniowych baraży.

Pierwszym "barażowym rywalem" POLSKIEGO CUKRU będzie wicemistrz I (wielkopolsko-dolnośląskiej) Grupy II Ligi drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej ŚKPR ŚWIDNICA.

Pierwsze spotkanie barażowe rozegrane zostanie już w najbliższą sobotę 07. maja o godzinie 18:00 w Hali Sportowej Gimnazjum Nr 3 w Malborku przy ulicy Wybickiego.

Zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców i sympatyków malborskiego szczypiorniaka. Zawodnicy liczą na doping przynajmniej taki, jaki mieli w ubiegłą sobotę podczas rozgrywanego w Gdańsku meczu z Wybrzeżem.

 

Aktualnie gromadzimy informacje dotyczące najbliższego rywala malborskich szczypiornistów. Po ich uzyskaniu niezwłocznie je opublikujemy.

T.G.


Komentarze

xxx

Trenerem Świdnicy jest MISTAK Gość o bogatej przeszłości,grał we wszystkich reprezentacjach POLSKI ,juniorów, młodzieżowej i seniorach

Pablo

Z tego co udało mi się poszperać o ŚKPR to jest to dość młody zespół. Jest tyko trzech, czterech zawodników, którzy otarli się o grę w wyższych ligach.

Pablo

To, będzie w sobotę bardzo ciekawy mecz.

xyz

Co z tą publikacją informacji o ŚKPR

Janek

http://www.skpr.hg.pl/index.php?kategoria=49&wyszukiwarka= tu macie wszystkie mecze świdnicy. Mają mocnego bramkarza i grają 6:0, graja szybka bardzo piłke i do pewnej akcji. najlepszy jest leworeczny rozgrywajacy, a bramkarz swietnie broni dół lubi siadać, pozdr i powodzenia


Partnerzy | Kontakt