ZBLIŻA SIĘ NOWY SEZON

15 sierpnia 2011 | 22:38

Więcej informacji na temat Wracamy na parkiety
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka reczna

 

SEZON 2011 / 2012 CORAZ BLIŻEJ

We wtorek 16 sierpnia kadra SPR POLSKI CUKIER – POMEZANIA. Spotyka się na pierwszym powakacyjnym współnym treningu.

Szybko mija letnia przerwa w rozgrywkach, która z reguły, przez wszystkie kluby wykorzystywana jest na intensywne przygotowania do nowego sezonu rozgrywkowego. Trzeba bowiem było podjąć kolejne działania w sferze organizacyjnej jak chociażby „pogoń za sponsorami” oraz rozważyć wszystkie „za i przeciw” w zakresie ewentualnych zmian w kadrze zespołu, który z coraz większym impetem dobija się do wrót I ligi.

Nie znaczy to jednak, ze malborski zespół dopiero teraz zaczyna przygotowania do zbliżajęcego się sezonu 2011 / 2012.

Dotychczas, praktycznie już od miesiąca wszyscy zawodnicy przewidywani i „przymierzani” do reprezentowania barw malborskiego klubu realizowali nakreślony przez trenera indywidualny cykl przygotowań mający na celu przygotowanie siłowe i kondycyjne. O stopniu wykonania nakreślonych zadań indywidualnych zadecydują testy sprawdzające.

Na wspólnych treningach, które odbywać się będą trzy razy w tygodniu, realizowany będzie głównie program szkolenia taktycznego. Istotnym elementem przygotowań do zbliżającego się sezonu będą również mecze sparingowe. Przewidziane są bowiem dwa sprawdziany z pierwszoligowym zespołem TECHTRANSU Elbląg , jedno spotkanie „ekstraklasowiczem” z Kwidzyna oraz udział w towarzyskim turnieju o Puchar Burmistrtza Miasta Kościarzyna w dniach 3 – 4 września 2011 roku.

Kibiców i sympatyków malborskiego klubu i zarazem zespołu interesuje zapewne to, w jakim składzie zespół przystapi do sezonu i będzie rywalizował o drugoligowe laury.

Dla zaspokojenia tej ciekawości poinformuować przynajmniej wypada, że w kadrze malborskiego klubu pozostaje zdecydowana większość zawodników, których oglądalismy na parkietach w poprzednim sezonie. Są to bracia Radosław i Przemysław Kądziela, Mariusz Babicki, Łukasz Cielątkowski, Wojciech Lipiński, Dariusz Kawczyński, Jakub Kościelny, Daniel Lesiński, Krzysztof Bujmowski, Marcin Czarnecki, Michał Jędryszek, Michał Janusiewicz i Andrzej Saramak. Szeroka kadra liczyć jednak będzie dwudziestu zawodników. Podaną wyżej trzynastke uzupełnią więc: trzeci bramkarz – Krzysztof Muszak oraz Daniel Urbanowicz, Mateusz Hanis, Piotr Popowicz, Piotr Sadowski, Łukasz Lewandowski i Marek Karniewski.

Sylwetki przewidywanych do kadry nowych zawodników bedziemy sukcesywnie przedtstawiać.

Na zgranie się na parkiecie w okresie przygotowawczym malborska kadra ma 6 tygodni.

Rozgrywki drugoligowe startują bowiem w pierwszy weekend października. Pierwszym rywalem naszego zespołu będzie drużyna MKS-u Grudziądz, która gościć będziemy na malborskim parkiecie.

Terminarz sezonu 2011 / 2012 zamieszczony już został na naszej stronie w zakładce „TERMINARZ ROZGRYWEK”. Zainteresowanych rozgrywkami w pomorskiej grupie II ligi i zaglądających do terminarza zastanowi pewnie fakt, dlaczego wśród rywali druzyny malborskiej zabrakło tym razem takich zespołów jak zdegradowany z I ligi Energetyk czy też Gwardia Koszalin , Sokół czy reaktywowany Sambor.

Szczegóły tej sytuacji zaprezentowane zostaną w kolejnej informacji.

T.G.


Komentarze

XxX

a jak turniej w Kościerzynie?

mati

czy będą młodziki rocznik 1999 bo ja kocham piłkę ręczna i chcem grac w tym zespole z kolegami:P????????????????????

Tczewiak

No i Marcin Czarnecki-tak slabo wykorzystywany w poprzednim sezonie!

mati

mirza jeszcze jest mariusz babicki on ma silną rękę

mirza

głosujmy na najmocniejsza pozycje w naszej druzynie i na najlepszego zawodnika. moje typy; najmocniejsza pozycja: bracia kadziela w bramce, a najlepszy zawodnik: ktorys z bramkazy( obaj swietnie sie prezentuja),lub wojtek lipinski

mati

no ale chyba trener i cie prezesi lepiej wiedzą od ciebie?

erwin

wiem o tym bo znimi rozmawiałem

mati

z kąd ty to niby wyciągnołeś erwin?no powiedz

admin profilu na nk.pl

JESTEŚMY NA NK.PL ZNAJDŹ NAS!!! PROFIL KIBICÓW - PC'SPR POMEZANIA Malbork

erwin

dlaczego napisane jest,że janusiewicz i saramak pozostali w drużynicz jak mi wiadomo janusiewicz będzie grał w kościerzynie a saramak narazie nigdzie

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt