TRZECIE ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW POLSKIEGO CUKRU

9 października 2011 | 15:21

Więcej informacji na temat Wojewódzka liga juniorów

liga juniorów

Trzecie zwycięstwo juniorów POLSKIEGO CUKRU

Bardzo dobrze na parkietach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych od początku biezącego sezonu spisują się młodzi szczypiorniści spod znaku POLSKIEGO CUKRU. W rozgrywanym w sobotę 08. października meczu IV kolejki wojewódzkiej ligi juniorów podejmując swoich rówieśników z Gminnego Klubu Sportowego ŻUKOWO, młodzi podopieczni Łukasza Jezierskiego odniesli trzeciew z kolei zwycięstwo.

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - GKS ŻUKOWO 27 : 25 (14:11)

Po ambitnej grze i prowadzeniu 14 : 11 po pierwszych 30 minutach meczu, w drugiej połowie nasi młodzi szczypiorniści prowadząc niemal przez cały czas wygrali ostatecznie 27:25 .

Przez cały mecz róznica zespołu malborskiego nie wynosiła więcej jak 2-3 bramki. Bywały momenty, że na kilkadziesiąt sekund prowadzenie obejmowali młodzi piłkarze z Żukowa. Nasi jednak szybko odrabiali stratę i ponownie wychodzili na prowadzenie.

Bramki w tym meczu dla zespołu malborskiego zdobywali: Krystian RUDNICKI – 7 ; Andrzej JEŻ – 7 ; Robert MASNY – 7 ; Krzysztof PRZYBODA – 2 oraz Marek MYTNIK, Wojciech NOWICKI, Adrian KLEPUSZEWSKI i Bartosz SOWA po 1 . Ponadto wystąpili Patryk MIKOŁAJCZYK, Dawid KOZDĘBA oraz bramkaerz Łukasz WOJTASZEK który wielokrotnie bronił w sytuacjach, w których wydawało się, że powinna paść bramka dla rywali. Oprócz skutecznej grywsztstkich wystepujących w tym meczu zawodników właśnie dzięki Wojtaszkowi nasz zespół odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo po porażce doznanej w .inaugurującej sezon kolejce – w wyjazdowym spotkaniu z BOROWIAKIEM Czersk.

W pierwszych trzech meczach sezonu 2011/2012 młodzi podopieczni Łukasza Jezierskiego uzyskiwali następujące wyniki:

BOROWIAK Czerski – POLSKI CUKIER POMEZANIA 28 : 25

POLSKI CUKIER-POMEZANIA - OLIMP Bolszewo 60 : 22

SAMBOR Tczew - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 25 : 27

W dtychczasowych czterech rozegranych meczach bramki dla malborskiego zespołu juniorów zdobywali: