ZA 9 DNI WZNOWIENIE ROZGRYWEK LIGOWYCH

19 stycznia 2012 | 22:36

Więcej informacji na temat RUSZA WIOSNA SZCZYPIORNISTÓW
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka reczna

WZNOWIENIE LIGI ZA 9 DNI

Zbliża się do końca zimowy okres przygotowań do rewanżowej rundy rozgrywek I ligi piłki ręcznej. W praktyce zaczęła się ona jeszcze w grudniu, ale tym razem, za 9 dni - dokładnie 28 stycznia zainaugurowana zostanie tzw. "wiosenna" runda.

W pierwszym meczu tej fazy rywalizacji malborski zespół podejmował będzie na własym parkiecie zespół ZEPTERA AZS-AWF Warszawa, z którym to na inaugurację wystęówu malborczyków na pierwszoligowych parkietach podopieczni Łukasza i Adama Jezierskich doznali porażki. W kolejnych meczach było już znacznie lepiej.

O szczegółach końcowego etapu przygotowań do wiosennej fazy rozgrywek będzie można przeczytać niebawem. Zapowiada się też pewna niespodzianka personalna, o której poinformujemy z chwilą załatwienia wszystkich formalności. W każdym bądź razie faza wstępna, czyli rozmowy z nowym zawodnikiem zostały już zakończone. Teraz jeszcze tylko sprawy związkowo - administracyjne.

I liga rusza 28 stycznia. Na parkietach są już jednak obecni juniorzy Polskiego Cukru. Mają za sobą już dwa - nietsty przegrane mecze wiosennej rundy Pomorskiej ligi juniorów młodszych.

Trzeci mecz jaki rozegrają to będzie mecz z juniorami Sambora Tczew.

Zaintersowanych zapraszam więc do hali sportowej Gimnazjum Nr 3 w najbliższą sobotę 21 stycznia na godzinę 12:00.

t.g


Komentarze

kibic

ludzie powiedzcie jak spisują sie zawodnicy z rezerw kwidzyna ?? jak tam roman ?


Partnerzy | Kontakt