KIBICE POJADĄ do Gdańska

2 lutego 2012 | 22:12

Więcej informacji na temat Autokar dla kibiców
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

Są WOLNE MIEJSCA ...

...  w autokarze, który w sobotę 04 lutego zabierze malborskich kibiców i sympatyków szczypiorniaka do Gdańska na mecz, jaki w ramach XIV kolejki I ligi POLSKI CUKIER-POMEZANIA rozegra z zespołem SPÓJNI - WYBRZEZA Gdańsk.

Autokar "podstawiony" zostanie około godziny 15-tej na parking, a w zasadzie w okolice przystanku autobusowego przy Starostwie Powiatowym przy Placu Słowiańskim - obok wieży ciśnień.

Chcąc zagwarantować terminowy dojazd do Hali Sportowej AWFiS w Gdańsku Oliwie odjazd autokaru (miejmy nadzieję wypełnionego do ostatniego miejsca) zaplanowany jest na godzinę 15:15.

Według stanu na godzinę 17-tą dnia 02 lutego możemy poinformować, że chęć wyjazdu zgłosiło 30 osób gotowych do zagrzewania naszych zawodników do walki w trakcie meczu. W zamówionym autokarze (tym samym, którym jechaliśmy do Gdańska w kwietniu ub. roku) jest więc wolnych około 20 miejsc.

Zapraszamy więc tych, którzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji a chcieli by dopingować nasz zespół podczas tej niezwykle ważnej i prestiżowej konfrontacji.

Wystarczy przyjść na miejsce zbiórki i odjazdu autokaru ok. godziny 15:00.

W Gdańsku naszym szczypiornistom potrzebne będzie "każde zdrowe gardło" oraz szum, jaki nasi kibice zdołali uczynić w hali AWFiS podczas kwietniowej -  wówczas jeszcze drugoligowej konfrontacji gdańsko - malborskiej.  

Na podjęcie decyzji o wyjeździe zostało więc jeszcze niespełna 40 godzin !!!

T.G.


Komentarze

Bębniarz

Jutro wszystkie gardła razem z nami Kto wygra mecz?? Malbork!! Kto?? Malbork!! Kto Malbork Malbork Malbork do boju do boju do boju SPR!

Stanek

Jutro zdobywamy Gdańsk!!

T.G.

Potwierdzam informację Marcina. Malborscy kibice, którzy dojadą do Gdańska jako GRUPA ZORGANIZOWANA nie będa musieli kupować biletów wstępu na mecz. Muszą jednak wejść na trybuny w grupie. Nie gwarantujemy wejścia "za friko" komuś, kto od grupy się odłączy i będzie chciał wejść indywidualnie. Tyle byliśmy w stanie załatwić: autokar i darmowe wejście w grupie. Wierzymy, że obecni na trybunach gdańskiej hali malborscy kibice odwdzięczą się wspaniałym dopingiem dla naszych "wojowników".

Marcin

Owszem są bilety ale rozmawiałem z Prezesem Jastrzębskim i jadąca grupa kibiców ma wstęp wolny. Pozdrawiam

ja wiem

i bilet na mecz kosztuje 10 zł...


Partnerzy | Kontakt