4 lutego 2012 | 18:52

Więcej informacji na temat PORAŻKA w GDAŃSKU

i liga piłki recznej

"TEORETYCZNY REMIS"

Malborscy szczypiorniści nie sprostali gdańskiej SPÓJNI chociaż teoretycznie można mówić o remisie.  Pierwszą połowę zdecydowanie, bo różnicą siedmiu bramek  wygrali gospodarze.

Na przerwę zespoły schodziły przy rezultacie 14 : 7.

Po przerwie role się odmieniły i na parkiecie dominowali szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU. Podopieczni Łukasza i Adama Jezierskich wygrali drugą połowę w stosunku 13 : 9.

W ostatecznym jednak rozrachunku komplet punktów zainkasowali gospodarze.

SPÓJNIA-WYBRZEŻE Gdańsk  -  POLSKI CUKIER POMEZANIA  23 : 20  (14:7).

Przebieg minutowy natomiast, przygotowałem po swojemu na podstawie protokołu zawodów, który otrzymałem późnym sobotnim wieczorem:

I połowa:

1' - (k)1:0,

7' - 1:1,

9' - 2:1,

10' - 2:2,

12' - 3:2,

13' - 3:2 (k)

15' - 4:2,

17' - 5:2,

18' - 5:3, 5:3 (k)

19' - 6:3, 6:4, (k)

20' - 6:5,

21' - 7:5,

22' - 8:5,

23' - 9:5,

24' - 9:6, 10:6,

25' - 11:6,

26' - 12:6,

29' - 13:6, 14:6,

30' - 14:7(k).

II połowa:

32' - 14:7(k)

33' - (k)14:7

34' - 14:8, 14:9,

36' - 14:10 (k),

37' - 14:11,

39' - 14:12,

41' - 15:12, 16:12,

43' - 16:13,

44' - 16:14,

47' - 17:14,

48' - 17:15,

49' - 18:15,

50' - 18:16,

52' - 18:17, 19:17,

54' - 19:18,

56' - 20:18,

57' - 21:18,

58' - 21:19, 22:19,

60' - 22:20, 23:20.

Już z samej "minutówki" można wywnioskować, żę mecz (w szczególności druga jego część)  był zaciętym, obfitującym w walkę i emocje widowiskiem.