O komplet punktów z GSPR Gorzów

6 lutego 2012 | 22:45

Więcej informacji na temat XV kolejka I ligi.
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka reczna

CZEKAMY na GSPR Gorzów Wielkopolski

Już w najbliższą sobotę na parkiecie Hali Sportowej Gimnazjum Nr 3 w Malborku będzie okazja do przeżycia kolejnych emocji związanych z uczestnictwem malborskiego zespołu szczypiornistów w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej mężczyzn.

 

Rywalem podopiecznych Łukasza i Adama Jezierskich będzie tym razem zespół Gorzowskiego Stowarzyszenia Piłki Ręcznej - GSPR Gorzów Wielkopolski. Jesienią w ramach IV kolejki sezonu 2011 / 2012, grając na wyjeździe nasi szczcypiorniści odnieśli wyjątkowej wagi zwycięstwo róznicą jednej bramki. Nasz zespół prowadząc do przerwy 19:16 , ostatecznie wygrał w Gorzowie 33 : 32.

Jak będzie tym razem ???     - Trudno przewidzieć. Jedno jest pewne - nasz zespół po pechowym remisie z ZEPTEREM i troszkę "przespanym" meczu ze Spónią-Wybrzeżem jest "głodny zwycięstwa". Pewne jest również to, że zawodnicy będa walczyć "do upadłego. Na parkiecie nie zabraknie tym razem Mariusza Babickiego. Wszystko wskazuje na to, że w stroju POLSKIEGO CUKRU-POMEZANII  zobaczymy również niedawnego jeszcze zawodnika Spójni-Wybrzeża - Bartosza WALASKA.

Zapraszam więc do Hali Gimnazjum Nr 3 w sobotę 11. lutego na godzine 18:00.

Emocje zapewnione !!!

T. G.


Komentarze

Kibic

Kibice napewno będą ze swoją druzyną tak jak w Gdańsku :) Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w sercu moim POMKA! najwspanialszym klubem jest:)


Partnerzy | Kontakt