POLSKI CUKIER vs. AROT-ASTROMAL Leszno

21 lutego 2012 | 18:26

Więcej informacji na temat XVII KOLEJKA I LIGI
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

 

Wprawdzie nie jest łatwo zapomnieć o trzech z rzędu porażkach i zaledwie jednym punkcie wywalczonym po powrocie szczypiornistów na parkiety I ligi, ale sportowe zycie toczy się dalej. Z nadziejami więc na przełamanie bardzo złej ostatnio passy podopiecznych Łukasza i Adama Jezierskich zapraszamy malborskich kibiców i sympoatyków sczcypiorniaka do Hali Sportowej malborskiego Gimnazjum Nr 3 w najbliższą sobotę 25 lutego na godzinę 18:00.

Bedziemy świadkami konfrontacji zespołu POLSKI CUKIER-POMEZANIA z innym beniaminkiem rozgrywek pierwszoligowych. Do Malborka przyjeżdża bowiem zespół z Wielkopolski, zwycięzca rozgrywek II ligi w regionie dolnośląskim w sezonie 2010/2011  - AROT-ASTROMAL Leszno.

Jesienią w Lesznie w roli zwyciężców zeszli szczypiorniści malborscy, który pokonali lesznian róznicą 4 bramek . Jesienny mecz zakończył się wynikiem 29 : 25 na korzyść zespołu malborskiego.

Tamtym wynikiem nie można jednak się sugerować i wróżyć z tzw. "fusów". Zespół z Leszna w przekroju trwającego aktualnie sezonu 2011/2012 radzi sobie w rozgrywkach bardzo dobrze.. W 16 rozegranych dotychczas spotkaniach lesznianie wygrywali 9 razy. Doznali jednocześnie siedmiu porażek - ostatniej w rozegranym w miniony poniedziałek 20. lutego meczu z Wolsztyniakiem. Tydzień wcześniej natomiast sprawili nielada sensację pokonując na własnym parkiecie lidera tabeli GAZ-SYSTEM POGOŃ Szczecin.

W najbliższą sobotę natomiast podejmą rękawicę na parkiecie w Malborku.

Zapowiada się więc spora dawka sportowych emocji. Miejmy nadzieję, że podopieczni Łukasza i Adama Jezierskich staną na wysokości zadania i nie pozwolą, aby kolejne punkty wyjechały z Malborka. W każdym bądx razie zapowiadają walkę do ostatniego tchu.

Zasiadający na trybunach kibice mogą im w tym pomóc. ZAPRASZAM WIĘC DO HALI GIMNAZJUM Nr 3.


Komentarze


Partnerzy | Kontakt