Z OSTATNIEJ CHWILI

23 kwietnia 2012 | 20:40

Więcej informacji na temat Z OSTATNIEJ CHWILI
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


trener

Z OSTATNIEJ CHWILI

Igor  STANKIEWICZ

TRENEREM  SPR POLSKI CUKIER POMEZANIA

Jeszcze w niedzielę wieczorem, kiedy przygotowywałem poprzednią informację, oraz w poniedziałek rano kiedy mówiłem na ten temat na antenie Radia Malbork sprawa była  na etapie uzgodnień. Teraz już mogę zatroskanych losami malborskiej piłki ręcznej  poinformować, że koniecznych uzgodnień dokonano.

Trenerem malborskich szczypiornistów, aktualnie przygotowujących się do baraży o utrzymanie się w I lidze będzie dotychczasowy szkoleniowiec VETREXU-SOKOŁA Kościerzyna - Igor STANKIEWICZ.

Do końca miesiąca kwietnia, czyli jeszcze przez niespełna tydzień Igor Stankiewicz związany jest umową z klubem z Kościerzyny, gdzie funkcję trenera piastował od sezonu 2007/2008, a kilka dni temu, po zakończeniu sezonu zasadniczego 2011/2012 złożył rezygnację. 

Obwiązki trenera zespołu malborskiego Igor Stankiewicz obejmie bezpośrednio po wygaśnięciu umowy z klubem kościerskim.

Trenerem zespołu z Kościerzyny Igor Stankiewicz został w roku 2007. Ostatni swój sezon jako zawodnik - sezon 2000/2001 - nowy trener malborskich szczypiornistów spędził w tureckiej ekstraklasie w której występował od sezonu 1996/97. Obszerniej karierę zawodniczą Igora Stankiewicza przybliżę malbrskim fanom szczypiorniaka niebawem, czyli po sprecyzowaniu posiadanych danych.

W czasie pięciu sezonów trenerskiej pracy w Kościerzynie podopieczni Igora Stankiewicza bez większych probemów zajmowali miejsca gwarantujące utrzymanie się zespołu w gronie pierwszoligowców. W pięcioletnim okresie trtenerskiej pracy z zespołem, dla Igora Stankiewicza  i kościerskich szczypiornistów najlepszym był sezon 2009/2010, w którym zespół VETREXU-SOKOŁA wywalczył drugą pozycję w tabeli Grupy A I ligi i uczestniczył w barażach o awans do PGNiGe SUPERLIGI piłki ręcznej.

Pod wodzą Igora Stankiewicza zespół VETREXU-SOKOŁA zajmował kolejno następujące miejsca w ligowej tabeli:

2007/2008 -  VIII miejsce ; 2008/2009 - VII ; 2009/2010 - II ; 2010/2011 - VI i 2011/2012 - V.

t.g.


Komentarze

MS

Pomezania Malbork badzcie gora

do "pomezania"

Zapewniam, że w piątek nikt nie miał pewności, czy Igor Stankiewicz przyjmie propozycję. Wówczas był jeszcze jako jeden z potencjalnych kandydatów.

kibic 12

z wiarygodnych zrodel wiem ze Pan Jezierski nie bedzie asystentem.

pomezania

my widzieliśmy o zmianie od tygodnia a ze ten trener bedzie to od piątku:D ale i tak Jezierski jest 2 trenerem

Kibic 2

Teraz jest szansa na obronę I ligi dla Malborka. Witamy nowego Trenera.

Kibic

I to jest dobra wiadomość dla nas kibiców. Dzięki Panie Tomaszu.

....

Witamy nowego trenera liczymy na dobre wyniki :)


Partnerzy | Kontakt