Igor Stankiewicz jako zawodnik

24 kwietnia 2012 | 18:32

Więcej informacji na temat Igor Stankiewicz jako zawodnik
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


trener

Zamieszczając w dniu wczorajszym informację o przyjęciu funkcji trenera zespołu POLSKI CUKIER POMEZANIA  przez Igora Stankiewicza,  zobowiązałem  się  do  poinformowania  malborskich sympatyków oraz kibiców piłki ręcznej o Jego karierze zawodniczej. Oto obietnica:

 Trener  Igor  STANKIEWICZ 

- kariera zawodnicza 

Urodzony 25. września 1968 r.  Od urodzenia mieszkaniec Gdańska.

Przygodę z piłką ręczną zaczął w wieku 13 lat, w roku 1981 jako zawodnik młodzieżowej drużyny Wybrzeża Gdańsk.

Od roku 1987 występował w zespole seniorów WYBRZEŻA Gdańsk, z którym czterokrotnie w latach 1987, 1988, 1991 1992 świętował zdobycie tytułów MISTRZÓW POLSKI w piłce ręcznej.

Będąc zawodnikiem Wybrzeża – dwukrotnie w latach 1989 i 1990 miał również swój udział w wywalczeniu tytułów Wicemistrzów Polski.

W roku 1996 wyjechał do Turcji, gdzie został zawodnikiem ekstraklasowego zespołu tureckiego CANKAYA BELEIYE SK Ankara, w którym występował do roku 2001.

W swoim sportowym dorobku Igor Stankiewicz ma 3 tytuły Mistrza Turcji wywalczone przez zespół CANKAYA w latach 1996, 1997 i 1999. W roku 1998 jego turecki zespół wywalczył tytuł wicemistrzowski.

W czasie pobytu w Turcji rozpoczął pracę w roli szkoleniowca zespołu młodzieżowego klubu CANKAYA. Swoich podopiecznych doprowadził do tytułu mistrzów Turcji w kategorii juniorów.

W czasie występów Igora Stankiewicza w Turcji jego zespół brał udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów i Pucharu Europy stając do konfrontacji z takimi potęgami handballu jak FC BARCELONA w 1/16 finału Ligi Mistrzów EHF w sezonie 1997/98; oraz THW Kiel na tym samym etapie rozgrywek w sezonie 1999/2000. W elimnacyjnej fazie rozgrywek Pucharu EHF w ostatnim dla Igora Stankiewicza „tureckim” sezonie 2000/2001 CANKAYA Ankara była również rywalem późniejszego zdobywcy PUCHARU EHF hiszpańskiego ADEMAR Leon.

Po powrocie do Polski Igor Stankiewicz zajął się działalnością gospodarczą.

Do bezpośredniego kontaktu z piłką ręczną powrócił w roku 2007, kiedy to został trenerem pierwszoligowego zespołu VETREX-SOKÓŁ Kościerzyna.

Trenerskie sukcesy z SOKOŁEM zaprezentowane zostały w poprzedniej informacji.


Komentarze

Do T.G.

... Ok. Dzięki mam nadzieję, że w imieniu wielu czytających tę zakładkę.

Wyjaśniam-2

Nie ma potrzeby posądzać mnie o spryt czy przebiegłość. Mając ku temu czas w nawale innych obowiązków, w możliwie najprostszy sposób spełniłem oczekiwania odwiedzających stronę.

Do Pana T.G.

Oj panie Tomaszu, Panie Tomaszu.Sprytnie zmienił Pan zakładkę dodając,poprzedni klub z jakiego przyszedł dany zawodnik. Chyba właśnie o to chodziło. Jak wyczytałem z poprzednich komentarzy, nie chodziło o wiek naszych chłopaków, a właśnie o klub (kluby) w których występowali. Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że te informacje powinny być wystarczające.

WYJAŚNIAM

Po pierwsze: Nie mam Kibiców tam, gdzie uważa mój adwersarz. Wprost przeciwnie bardzo ich szanuję i traktuję jako ósmego zawodnika zespołu. Po drugie: Podstawowe informacje o aktualnej kadrze klubu znajdują się w zakładce "O NAS". Wystarczy tam zajrzeć. Szersze zaprezentowanie sylwetek naszych zawodników wymaga natomiast zebrania i opracowania tych informacji a także uzyskania zgody zawodników na ich publikację. Po trzecie : Aktualizowanie danych na stronie nie jest moim jedynym zajęciem a robię to tylko dlatego, żeby o SPR POLSKI CUKIER POMEZANIA czytano nie tylko w naszych lokalnych gazetach, ale żeby informacje o malborskiej piłce ręcznej były dostępne dla szerszego grona odbiorców i internautów. Zajęcie to jest czasochłonne o czym wie tylko ten co się tym zajmuje. POZDRAWIAM i zyczę przyjemnej lektury.

axx

A może jest chory ????????

Do T.G

????????? !!! Jak widać T.G. ma kibiców ... nie napiszę gdzie.

wojtek do T.G.

Właśnie, trafna prośba. Popieram prośbę mojego poprzednika o pseud. "Kibic" Prosimy o krótką charakterystykę naszych piłkarzy. Oczywiście bez podawania wieku. Bo jak wiemy, sam wiek zawodnika, nie gra. Często widzimy, że zawodnicy młodsi, często "ustępują" kondycją naszym bardziej doświadczonym chłopakom. Dobrze byłoby znać pozycję na jakiej występuje i poprzedni klub w którym występował dany nasz zawodnik.

kibic

Mamy nareszcie porządnego trenera.. to może by tak przybliżyć nam trochę zawodników? Czy to jest możliwe? Nie wiemy o nich nic, albo prawie nic.

Kibic 2

Nareszcie porządne artykuły, obfite w dobre wieści, oparte na faktach. Brawo Panie Tomaszu.. tak trzymać.


Partnerzy | Kontakt