ZNAMY RYWALA

12 maja 2012 | 22:17

Więcej informacji na temat ZNAMY RYWALA
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


baraże

WSZYSTKO JUŻ JASNE  ...

...  Szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU POMEZANII  w meczach barażowych o I ligę walczyć bedą z zespołem połączonych Akademickich Związków Sportowych Uniwersytetu i Politechniki Łódzkiej. Dla zespołu łódzkiego będzie to walka o awans, dla malborczyków natomiast  - o utrzymanie w Malborku I ligi na sezon 2012/2013.

Wicemistrz mazowieckiej grupy II ligi - AZS  Uniwersytetu i Politechniki Łodzkiej  w przysłowiowych "cuglach" wywalczył sobie prawo gry w barażach o I ligę i będzie rywalem zespołu malborskiego, który do meczów barażowych przygotowuje się pod okiem i kierunkiem Igora Stankiewicza.

W rozgrywanym dnia 06. maja pierwszym meczu o prawo gry w barażach, na bydgoskim parkiecie łodzianie ulegli  AZS-owi UKW  31 : 32.  

W sobotę natomiast (12. maja) na swoim parkiecie wzięli srogi rewanż i bez większych kłopotów odniesli przekonywujące i pewne zwycięstwo  40 : 31.  W ogółnym bilansie dwóch meczów łodzianie wygrali rywalizację różnicą ośmiu bramek.

Teraz czekają w Łodzi na drużynę malborską. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w następny sportowy weekend - sobotę lub niedzielę (19-20 maja). Dokładny termin meczu podamy niezwłocznie po otrzymaniu szczegółowej informacji od godpodarza pierwszego spotkania.

Relację z meczu AZS UŁ PŁ CHKS Łódź  -  AZS-UKW Bydgoszcz można przeczytać tutaj : http://www.reczna-chks.pl/index.php?dzial=news&id=633

t.g.


Komentarze

T.G.

Aktualnie, przy przedłużonym sezonie i zwiększonych w związku z tym kosztach ZARZĄDU SPR NIE JEST STAĆ NA TO, ŻEBY WYNAJĄĆ DODATKOWY AUTOKAR DLA KIBICÓW. Przkro nam z tego powodu, ale jak to się często mawia "LIVE is BRUTAL"

mawer

Czy ktoś się wybiera na mecz do Łodzi? chodzi mi o jakąs grupe kibiców?

Marcin

spokojnie ludzie bez napinki nie ma po co się kłócić wystarczy wejść na stronę związku piłki ręcznej i poczytac regulamin tam jest wszystko napisane mi to nie zajęło nawet 5 minut. Pozdrawiam

Ponownie do Kibica

Nick proponowałem Ci zmienić z tego powodu, że Kibic, który faktycznie jest zaiteresowany druzyną i uważa się za kibica takich pytań by nie zadawał. I nadal czytasz nie tak jak trzeba i nie kumasz tego co czytasz. Ty niby cytujesz: "Łódz czeka na Malbork", a w tekście pana T.G. jest tak: " Teraz czekają w Łodzi na drużynę malborską." jaka różnica w tych zdaniach jest. Ponadto juz kilka razy na stronie było pisane, że pierwszy mecz jest na wyjeździe a rewanż w Malborku. Właściwie to tez się zastanawiam dlaczego ja z Toba polemizuję ...

kibic

A g.... Ci do mojego nicku. Chłoptasiu, albo wstałeś dzisiaj lewą nogą z łóżka, albo dziewczyna puściła Cię w trąbę. Zresztą wcale bym się nie zdziwił. Nie zasłaniaj się Marcinem, bo On i jego komentarze są na poziomie, czego nie można napisać o Twoich. Jesteś za nerwowy, co dobitnie świadczy o Twojej "dorosłości", a być może "życiowej mądrości". Wyluzuj troszkę.. wyluzuj, postaraj się być dorosłym. "Łódz czeka na Malbork", to wcale nie musi znaczyć, że pierwszy mecz będzie w Łodzi, a nie w Malborku. No i jeszcze jedno, nie porównuj się z Panem T.G. bo domyślam się,że o Niego chodzi (napisałeś : "autor informacji"),bo to człowiek na poziomie,.. zresztą po co ja z Tobą polemizuję ??????

do Kibica

Kibicu, zmień sobie swój nick. Bardzo Ciebie o to proszę. Autor notatki głównej napisał wyraźnie: " Teraz czekają w Łodzi na drużynę malborską. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w następny sportowy weekend - sobotę lub niedzielę (19-20 maja)." Całe szczęście, że Marcin podjął juz próbę "wyprostowania" Twojego czytania bez zrozumienia. Chłopie, czytasz, a nie wiesz co jest napisane. Dziwię się też, ale i rozumiem, że autor informacji nie reaguje, ale pewnie brak mu słów na to, żeby Ci powiedzieć żebyś czytał uwaznie i zwracał uwagę na czytaną treść.

Marcin

pierwszy mecz jest wyjazdowy

Kibic

Czy wiadomo już, gdzie nasi rozegrają pierwszy mecz ? U siebie czy na wyjeżdzie?


Partnerzy | Kontakt