FINAŁ SEZONU 2011/2012

27 maja 2012 | 13:56

Więcej informacji na temat FINAŁ SEZONU 2011/2012
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


baraże

  ŚRODA  30. maja  

   godz.    19 :00  

FINAŁ SEZONU  2011 / 2012 ...  

...  podczas którego, w rewanżowym meczu barażowym o I ligę z zespołem AZS-u Uniwersytetu i Politechniki Łódzkiej  szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU POMEZANII pod kierunkiem Igora Stankiewicza bronić będą siedmiobramkowej zaliczki, jaką wypracowali sobie podczas pierwszego meczu barażowego rozegranego w Łodzi.

Dla przypomnienia podam, że w mezcu rozegranym w Łodzi dnia 19. maja zespół malborski odniósł przekonywujące zwycięstwo 26 : 19. Różnicą siedmiu bramek (14:7) malborczycy prowadzili również do przerwy.

Do środowego rewanżu nasz zespół przystąpi więc w roli faworyta, którą podopiecznym Igora Stankiewicza przypisywano również przed meczem rozgrywanym w Łodzi. Wówczas malborski zespół wywiązał się z tej roli tak, jak na faworytów przystało. 

Tym razem malborczykom nie pozostaje nic innego jak przypieczętować fakt, że w sezonie 2012/2013 w Malborku nadal będziemy gościć zespoły z zaplecza Superligi Piłki Ręcznej. 

Organizatorzy środowego finału sezonu oraz malborscy zawodnicy wierzą w to, że potwwierdzenie I ligi w Malborku na następny sezon będzie miało miejsce w obecności kompletu publiczności.

ZAPRASZAM WIĘC WSZYSTKICH MALBORSKICH KIBICÓW I SYMPATYKÓW PIŁKI RECZNEJ DO HALI SPORTOWEJ GIMNAZJUM nR 3 w Malborku w najbliższą środę 30. maja na godzinę 19:00.

!!!  WSTĘP  WOLNY  !!!

t.g.


Komentarze

do "dryh-a"

Wyżej podany wynik to nie w tym meczu. Tym razem było 28:26 a do przerwy 14:8.

dryh

24-22 Pomezania

janek

Jaki wynik do przerwy?

nowy

jak ktos moze niech pisze wynik na bierzaco

gacek

Sądze że nasi Bębniarze zrobią swoje a pomoże im w tym widownia

Do T.G.

Panie Tomaszu warto powitać wielkimi brawami nowego Trenera.

Kibic

Do meczu wieki (jeszcze 2,5 godz)

Kibic

Panowie, po co te dociekania, kto i co powiedział,czy zrobił ? Dzisiejsza gra naszego zespołu, da odpowiedz o fachowości nowego trenera, na tle byłych naszych szkoleniowców. To będzie prawdziwa w/g mnie weryfikacja.

Do juniora

Mając zawodników z ograniem ekstraligowym, nie jest sztuką wygrać II ligę, czy zająć w niej II m. Nie zapominajmy, że do I ligi weszliśmy "kuchennymi drzwiami". Coś słabo szła ta budowa zespołu,bo ponoć jak głosi plotka,(ponoć słowa wypowiedziane przez byłych szkoleniowców) "praktycznie nie było kim grać". Junior coś mi się bardzo wydaje, że właśnie to Ty jesteś Pan J. Ale być może się mylę.

Do junior

Bardzo mądrze mówisz,gkw nie ma pojęcia o malborskiej piłce ręcznej,to na pewno jakiś sfrustrowany były zawodnik.Nie wiedziałem ze Pomezania ma takich mądrych juniorów;).

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt