ZAPROSZENIE DLA NASTOLATKÓW

24 czerwca 2012 | 16:37

Więcej informacji na temat ZAPROSZENIE DLA NASTOLATKÓW
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka reczna

ZAPRASZAMY NASTOLATKÓW ...

... do młodzieżowych drużyn Stowarzyszenia Piłki Ręcznej POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork.

Tym razem w sprawie naboru nie będziemy sie wiele rozpisywać. Czekamy w każdym bądź razie na tych nastolatków, którzy swoje młodzieńcze sportowe ambicje i umiejętności zechcieliby zaprezentować na boisku do piłki ręcznej. Warto sie pospiesdzyć chociażby z tego wzgledu, ze zbliżają się "polskie" bo organizowane w Polsce Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej '2016.

 

Zapraszamy więc chętnych 

NA ZAJĘCIA SZKOLENIOWE (treningi) MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO UCZESTNICZĄCTWAw ROZGRYWKACH WOJEWÓDZKIEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ 

==================================================

PROWADZIMY RÓWNIEŻ NABÓR CHŁOPCÓW URODZONYCH W LATACH 1994 , 1995 i MŁODSZYCH JAKO KANDYDATÓW DO ZESPOŁU UCZESTNICZĄCEGO W ROZGRYWKACH WOJEWÓDZKIEJ LIGI JUNIORÓW 

===================================================

Telefony kontaktowe:

Prezes SPR POLSKI CUKIER–POMEZANIA                                         - Waldemar Jastrzębski       +48 601 073 147 

Trener piłki ręcznej Łukasz JEZIERSKI      +48 600 890 271

Instrulktor piłki ręcznej Adam JEZIERSKI   +48 504 056 059


Komentarze

Gość

można by było jeszcze raz spróbować stworzyć drużynę dziewcząt w latach 93,94,95,96 juniorr 32111- zgadzam się z opinią

... do kibic II

Myślę, że to co piszesz na temat szkoleniowców, chęci czy porozumienia z nauczycielami jest ok ale widzę ,że nie masz pojęcia co w tym kierunku jest robione.... powiem ci tak, szkoleniowcy są, chęci też ale w malborku dużym problemem jest to że w większości szkół nie prowadzone są zajęcia z piłki ręcznej a jeśli tak to są to 2 lub 3 lekcje w ciągu roku..... także nie ma tu żadnej pomocy i chęci ale ze strony nauczycieli... Drugim problemem jest młodzież która albo rzeczywiście chodzi systematycznie na treningi i jest to 6-8 osób i reszta której jak się chce to przyjdą.

acsw

Prowadzący stronę, jest chyba na urlopie, albo ma lenia do pisania. Wiadomości o naszym klubie musimy szukać sami.

kibic

dajcie jakąś nową wiadomośc bo tu sucho na tej stronie

Kibic II do Obserwatora

Muszę Cię rozczarować kolego, ponieważ nie wchodzę w skład zarządu, nie mam i nigdy nie miałem takich aspiracji by wejść do zarządu Pomezanii. Jestem takim samym kibicem jak Ty, z wyjątkiem tego, że znam się trochę na piłce ręcznej, wiem na czym polega organizacja zespołu.. albo napiszę krócej "znam to od podszewki". Przeczytałem ponownie swój komentarz i przyznaję, że brzmi on tak jakby napisał go ktoś z zarządu. Zaręczam jednak, że nie mam nic wspólnego zarządem, nie atakuję go ani też go nie bronię. Tę stronę prowadzi Pan T.G. i powinien potwierdzić to co napisałem (w moich wyjaśnieniach oczywiście). Jako kibic mam prawo pisać takie komentarze, licząc na to, że pomogą one Naszej Drużynie. Reszta mnie nie interesuje. A Ty człowieku, zamiast napisać coś konstruktywnego,godnego do zauważenia przez zarząd, wypisujesz ironiczne bzdury.

obserwator

O zarząd włączył się do rozmowy,a mieli młodzi.Robi się ciekawie,he,he.

Kibic II

Nie, nie przesadzajcie... zarząd nie jest od tego, by robić łapankę młodzieży. Myślę, że brakuje autorytetów wśród szkoleniowców i ich współpracy z nauczycielami w.f. w szkołach. Wszyscy chcą mieć wszystko podane na tacy. A może byście tak Panowie szkoleniowcy doszli do porozumienia z nauczycielami wf w Malborku, Dzierzgoniu, Nw.Stawie, czy Sztumie. Zdolnej młodzieży nie brakuje, trzeba tylko szczerych chęci i odrobinę inicjatywy, a nie pytania "za ile" i liczenia na to, że zarząd Wam "zorganizuje". Do roboty więc Panowie, albo odpuśćcie to sobie. Może wtedy znajdą się inni na Wasze miejsca, z większym zapałem i chęcią do pracy. Być może przyjście nowych trenerów i osiągnięte przez nich wyniki, będą zachętą do rekrutacji młodzieży. Ale Panowie... szczęściu trzeba pomóc!!! A więc do dzieła.

Wojak

Nie no młodzieży też brakuje w junior młodszy gra 8 zawodników ,a czasami jest ich tylko 6 na mecz.

młody

Nie brakuje młodzieży ani szkoleniowców tylko organizacji. Skoro do tej pory jedyna grupa młodzieżowa, OD SZEŚCIU LAT!!! (junior młodszy) miała treningi dwa razy w tygodniu od początku etapu szkolenia, to myślę,że ani młodzież ani szkoleniowcy nic do tego nie mają. Za te rzeczy odpowiada zarząd,który jak słusznie Józek zauważyłeś robi to na zasadzie zła koniecznego,sztuki dla sztuki, bo musi być.

Józek

Guzik prawda.. zainteresowanie piłką ręczną,wśród młodzieży w Malborku, jest dość duże, widać to na meczach drużyny seniorów, jak i juniorów, więc chyba to nie jest :"brak uzdolnionej młodzieży". "Młodzi adepci piłki ręcznej" jak ich słusznie nazwałeś, sami powinni wypowiedzieć się co jest nie tak w młodzieżowej piłce ręcznej w Malborku. Śmiało więc chłopaki.. piszcie co należałoby zmienić, aby zmienić ten stan rzeczy.

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt