Koniec wakacji

2 sierpnia 2012 | 08:28

Więcej informacji na temat Szczypiorniści wznowili zajęcia
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

WRÓCILI NA PARKIET …

wprawdzie jeszcze nie do rywalizacji o ligowe punkty, ale w celu rozpoczęcia przygotowań do sezonu rozgrywkowego 2012 / 2013.

Mowa oczywiście o szczcypiornistach POLSKIEGO CUKRU PPOMEZANII, którzy w środę 1. sierpnia o godzinie 19:00 , w nowym , przebudowanym składzie personalnym stawili się w hali Gimnazjum Nr 3 na swoim pierwszym treningu po dwumiesięcznej przerwie.

Na pierwsze pourlopowe zajęcia z trenerem Igorem Stankiewiczem stawili się wszyscy zapowiadani wcześniej zawodnicy – piętnastu ze składu ubiegłorocznego oraz sześciu, którzy zostali pozyskani w celu nie tylko uzupełnienia kadrowych ubytków ale wzmocnienia sportowego potencjału zespołu.

Kadra zespołu spod znaku Polskiego Cukru na sezon 2012 / 2013 przedstawia się więc następująco:

Bramkarze:

Radosław KĄDZIELA ,

Grzegorz SIBIGA – pozyskany Sokoła Kościerzyna

Przemysław KĄDZIELA

Dawid GOSZCZYCKI.

Zawodnicy z pola gry:

Mariusz BABICKI - rozgrywający

Krzysztof BUJNOWSKI - skrzydłowy

Łukasz CIELĄTKOWSKI - rozgrywający

Marcin CZARNECKI - obrotowy

Mateusz HANIS - obrotowy

Łukasz JASZCZYŃSKI - skrzydłowy

Dariusz KAWCZYŃSKI - rozgrywający

Jakub KOŚCIELNY - rozgrywający

Wojciech LIPIŃSKI - skrzydłowy

Piotr POPOWICZ - rozgrywający

Bartosz WALASEK – skrzydłowy

Daniel LESIŃKI - skrzydłowy

Łukasz CIEŚLAK - rozgrywający – pozyskany z Sokoła Kościerzyna

Marek BONECZKO - obrotowy – pozyskany z Sokoła Kościerzyna

Grzegorz PERWENIS - rozgrywający – pozyskany z Wójcik Meble Elbląg

Damian MOSZCZYŃSKI – rozgrywający – pozyskany z Warmii Olsztyn

Michał DERDZIKOWSKI – rozgrywający – pozyskany ze Spójni-Wybrzeża Gdańsk .

Do nowego sezonu zespół będzie przygotowywał się głównie na obiektach, jakie są do dyspozycji na terenie Malborka. Oprócz typowych zajęć treningowych w planach przygotowań pewny jest udział w dwóch okazjonalnych turniejach.

Pierwszy z nich to Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna w dniach 18.08.2012 – 19.08.2012.

W tym turnieju nasi zawodnicy rywalizować będą z - UKS KAR-DO SPÓJNIA Gdynia, KS Wójcik Meble Elbląg i KS „Sokół – Vetrex” Kościerzyna.

Również o Puchar, ale Prezesa Fabryki Mebli Wójcik w dniach 31 sierpnia i 1 wrzesień 2012 malborski zespół powalczy w Elblągu.

Planowane jest również rozegranie dwóch pojedynczych meczów kontrolnych . Dogadywane są terminy tych meczów oraz rywale, o których wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo.

O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

T.G.

"VIDEO migawki" z pierwszego przed nowym sezonem treningu oraz pierwszą przed nowym sezonem rozmowę z trenerem Igorem Stankiewiczem będzie można niebawem znaleźć na stronie Malborskiej TelewizjiI Internetowej   www.tvmalbork.pl

Otym co nas czeka w najbliższym czasie i jak okres przygotowań widzi trener Stankiewicz bedzie można również przeczytać w jutrzejszym (piątkowym) wydaniu DZIENNIKA MALBORSKIEGO.  Trenera Igora Stankiewicza "przepytywał" Piotr JANKOWSKI. 

Dzięki Piotrowi Jankowskiemu - dziennikarzowi DZIENNIKA MALBORSKIEGO - Powiatowego dodatku do Dziennika Bałtyckiego mamy też możliwość zaprezentowania fotogalerii przedstawiającej pierwszy po wakacjach trening malborskich szczypiornistów.


Zdjęcia Szczypiorniści wznowili zajęcia


Komentarze

marcin

Pierwszy mecz z Gdynią przegrany

Kibic II

A może by tak jakaś wzmianka o turnieju w Kościerzynie ??? Zaspaliśmy ????

Jurgen z Niemiec

Pet jaka koszulka :) a Perez smiech :-)

ktoś

Zejdźcie z juniorów. To nasza wina że sobie nie radzą? A poza tym wszyscy zawodnicy co chodzili na treningi wiedzą że pan Łukasz Jezierski juniorów ma w głębokim poważaniu dlatego też nie osiągają wyników powodem jest mała frekwencja na treningach oraz słabe przygotowanie zawodników do sezonu. Dla porównania Juniorzy z Kwidzyna Gdańska czy z Kościerzyny mają zajęcia od 3 do 4 treningów w tygodniu Nasi juniorzy mają tylko 2 treningi. Pozostawiam to bez komentarza:)

do juniora

Ta strona jak pewnie się domyślasz, powstała po to aby można było wymieniać na niej swoje spostrzeżenia o Naszym Zespole. Zadałeś głupie pytanie odnośnie treningów, które można było zadać bezpośrednio trenerowi,a nie pytać o to na forum. Nie dziw się więc, że potraktowano Cię mało poważnie. Jak z tego wynika, pewnie Tobie brakuje rozumu, albo jesteś bardzo miernym nie rokującym zawodnikiem i bałeś się, że zadając takie pytanie wyrzucą Cię z drużyny.

Junior

haha na pewno nie ty bo do tego trzeba miec trochę rozumu:)

b/p

Dajcie ludzie odpocząć trenerom juniorów i działaczom, przecież oni mają jeszcze wakacje, a Wy już byście chcieli trenować i grać. Jeszcze zdążycie... ha ha ha. A może Ci ludzie pracują społecznie? Kto by się w takiej sytuacji "palił" do pracy z juniorami? ha ha ha

Junior/Junior

albo wcale :)

Junior

Pytanie nie dotyczące tematu. Juniorzy jak co roku zaczynają treningi tydzień przed pierwszym meczem?

do b/p i kibica

Chyba sobie żartujecie Koledzy. Za gorąco by cokolwiek pisać, a co dopiero wklejać nową fotkę.Bo niby kto to ma zrobić ?

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt