OBRONIĆ POZYCJĘ WICELIDERA

14 listopada 2012 | 19:14

Więcej informacji na temat W SOBOTĘ z ZEPTEREM
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka reczna

OBRONIĆ POZYCJĘ WICELIDERA TABELI ...

... taki jest własciwie cel najbliższego meczu szczypiornistów POLSKIEGO CUKRU POMEZANII.

 

Przed szczypiornistami I ligi IX kolejka spotkań. Po dotychczas rozegranych ośmiu zespół POLSKIEGO CUKRU POMEZANII zqajmuje pozycję wicelidera tabeli i w najbliższa sobotę stanie przed szansą potwierdzenia, że ta pozycja nie jest dziełem przypadku.

Podopieczni Igora Stankiewicza podejmowac bedą dziewiąty zespół pierwszoligowej stawki AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO, który w poprzednim sezonie występował pod szyldem ZEPTERA.

Malborczyków czeka więc kolejny wcale nie łatwy mecz. Pozycja zespołu warszawskiego wcale bowiem nie świadczy, aby zespół ten można było zaliczać do zespołów słabych. Wprawdzie warszawianie maja na swoim koncie 6 punktów po 3 zwycięstwach i 5 porażkach, to o sile i sportowej wartości zespołu warszaskich akademików świadczy chociażby fakt, że w poprzedniej ósmej kolejce postawili wysokie wymagania drużynie gdańskiego Wybrzeża, aby dopiero w końcowej fazie spotkania przegrać różnicą tylko trzech bramek.

Nasi zawodnicy natomiast po ciężkim boju z beniaminkiem przywieźli kompolet punktów z Gdyni.

W sobotę więc malborskich kibiców czekają kolejne emocje. Nastawienie naszych szczypiornistów jest jak zawsze bojowe i z cała pewnością wyjda na parkiet w pełni zmobilizowani i skoncentrowani z nastawieniem na utrzymanie dosoknałej passy meczów bez porażki. Przypomniec tu wypada, że malborski zespół, obok lidera tabeli KPR Legionowo jest jak dotychzas jednym z dwóch zespołów, które w bieżącym sezonie nie zanały jeszcze goryczy porażki.

Wypada jedynie wierzyć w to, że w najbliższą sobotę passa ta zostanie utrzymana i komplet punktów zostanie w Malborku.

Mecz z AZS-em Uniwersytetu Warszawskiego w najbliższą sobotę o godzinie 19:00 i wydaje mi się że najwierniejszych kibiców zespołu spod znaku POLSKIEGO CUKRU zapraszać na to spotkanie nie trzeba.

Zatem do zobaczenia w Hali Gimnazjum Nr 3.

t.g.


Komentarze

Bigos

Rozpatrzymy ten wniosek czy inni kibice naszego fan-clubu się zgodzą

Fortex

Niech zachecaja do kibicowania tych "piknikow" :o)

Gość

Bębniarze zajmijcie pozycję na środku widowni, będzie lepiej dla wszystkich kibiców, czyli nas piknikowców.

Fortex

Juz nie moge doczekac sie meczu ;o)


Partnerzy | Kontakt