W sobotę z GSPR-em Gorzów

28 listopada 2012 | 19:52

Więcej informacji na temat XI KOLEJKA I LIGI
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


i liga piłki recznej

OSTATNI ZESPÓŁ w TABELI ...

... będzie rywalem szczypiornistów malborskich w najbliższej - XI kolejce I ligi. Na parkiecie hali malborskiego Gimnazjum Nr 3 gościć bowiem będziemy szczypiornistów GSPR-u Gorzów Wielkopolski, którzy w dotychczas rozegranych meczach nie zdołali wywalczyć chociażby jednago punktu. Gorzowianie mają na swoim koncie 9 porażek w dziewięciu meczach.

Można więc mieć nadzieję, że dla podopiecznych Igora Stankiewicza będzie to pierwszy mecz z gatunku łatwiejszych. Zespół gorzowski bowiem to całkiem inny personalnie i sportowo zespół niż w sezonie 2011/2012. Z ubiegłorocznego składu w Gorzowie nie został prawie nikt. O pierwszoligowe punkty walczą w tym sezonie głównie juniorzy, których wspomaga zaledwie kilku doświadczonych seniorów.

Teoretycznie spodziewana w sobotę łatwość meczu nie może jednak malborczyków uspokajać. Do tego meczu przynajmniej powinni przystąpić równie zmobilizowani i skoncentrowani jak np. do meczu z ubiegłej soboty w Gdańsku. Na wielu prarkietach okazywało sie bowiem, że z teoretycznie łatwym do pokonania rywalem gra się najtrudniej. W Gdańsku mecz z ligowym potentatem troszke sie nie udał. Powinien natomiast udać się ten najbliższy z GSPR-em Gorzów Wielkopolski.

Żeby naszym było łatwiej i raźniej na parkiecie zapraszamy malborskich kibiców i sympatyków szczcypiorniaka do Hali Gimnazjum Nr 3 w najbliższą sobotę - 1 grudnia na godzinę 18:00.

t.g.


Komentarze

Do Bębniarzy

Chłopaki pamiętajcie. Siadajcie na środku widowni, tak jak na poprzednim meczu. Wychodzi super. Na "muzykalnych" nie zwracajcie uwagi, najwyżej się przesiądą. W końcu chyba i "umarłych" ruszycie Waszym dopingiem. Musicie przyznać, że moja rada, odnośnie miejsca była trafna.Pozdrawiam.

Bigos

Gramy u siebie hej Pomka Gramy u siebie !!! Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Pomka gra.


Partnerzy | Kontakt