XII kolejka I ligi piłki recznej

4 grudnia 2012 | 22:32

Więcej informacji na temat XII kolejka I ligi piłki recznej
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


i liga piłki ręcznej

 

WÓJCIK MEBLE Elbląg ...

... to najbliższy rywal szczcypiornistów POLSKIEGO CUKRU POMEZANII w ramch rozgrywanej w dniach 08-09. grudnia XII kolejki I ligi piłki ręcznej.  Jest to ostatni w rundzie jesiennej mecz, jaki malborski zespół rozegra na własnym parkiecie w hali sportowej malborskiego Gimnazjum Nr 3 przy ulicy Wybickiego.

Malborczyków czeka więc kolejny mecz z gatunku trudnych spotkań. Zespół elbląski zawsze stawiał naszym szczypiornistom poprzeczkę bardzo wysoko. Charakterystyczne jest to, że w ramach rozgrywek ligowych w obu spotkaniach w sezonie 2011/2012 jako zwycięzcy z parkietu schodzili elblążanie. Nieco ponad rok temu - 26.listopada 2011r. w meczu rozgrywanym w Malborku wówczas jeszcze Wójcik Meble-Techtrans wygrał 27:24. W meczu rewanżowym natomiast, rozgrywanym 31. marca 2012r. w Elblągu elblążanie zwyciężyli 28:22.

Tym razem w najbliższą sobotę 08. grudnia CZAS NA REWANŻ !

Zapraszam więc do hali sportowej Gimnazjum Nr 3 na godzinę 19:15.

Godzina rozpoczęcia spotkania jest trochę nietypowa, ale została podyktowana turniejem siatkówki, który rozgrywany jest w tej samej hali od sobotnich godzin rannych.


Komentarze

Fortex

Jestem za, z reszta caly czas jestem za dopingiem ze wszystkich trybun. Ale niestety jest nas malo :o( reszta spi :oP

Bigos

to zróbcie to a nie tylko piszecie prosimy was

Paweł

Marcin. Dokładnie ostatni mecz na naszym parkiecie. Trzeba głośno krzyczeć!!!

Marcin

Zapelnijmy całe trybuny i podziekujmy naszym szczypiornistom za wspaniała rundę w ich wykonaniu a.na koniec meczu wszyscy z nami bebniarzami glosno krzyczmy DZIĘKUJEMY ! Chociaż raz wysiliscie wasze gardła razem z nami


Partnerzy | Kontakt