POLEGLI NA WŁASNYM PARKIECIE

8 grudnia 2012 | 23:04

Więcej informacji na temat POLEGLI NA WŁASNYM PARKIECIE
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


i liga piłki recznej

POLEGLI na WŁASNYM PARKIECIE ...

...  i to wcale nie dlatego, że elblążanie byli lepsi i skuteczniejsi ale głównie dlatego, że malborczycy rozegrali nie najlepsze zawody.

W Olsztynie jak donoszą Sportowe Fakty  horror był w końcówce meczu.  W Malborku natomiast przez całe 60 minut gry. Było dużo walki i dużo dramaturgii głównie za sprawą dziurawej malborskiej obrony , błędów w rozegraniu piłki w środku pola i braku skuteczności strzeleckiej: 3 niewykorzystane karne w końcówce meczu, co najmniej 3 nie zamienione na bramki sytuacje nawet nie 100, ale 150-procentowe oraz kilka strzałów , które łapali elbląscy golkiperzy.

Więcej informacji dotyczących przebiegu tego feralnego meczu w niedzielę.


Zdjęcia POLEGLI NA WŁASNYM PARKIECIE


Komentarze

XP

na TV.malbork.pl jest wypowiedź trenera - podsumował jak najbardziej trafnie.

Fortex

Owszem tak jak pisalem jest gorszy mecz i lepszy, masz racje to bylo do wygrania, ale sedziowie oliwy do ognia tez dolali.

T.

Nauczcie się przegrywać;) Wasza drużyna gra na bardzo wysokim poziomie. Fakt, czasem sędziowie zawodzili, ale było też sporo nieprzyjemnych akcji ze strony Pomezanii. Kibice też bardzo "kulturalni". Gwizdy i przekleństwa w kierunku Elblążan były doprawdy cudne. Wstyd.

XP

Panowie, dajcie sobie na luz. Przy porażce zawsze ktoś musi byc winny. Tym razem sędziowie. Fakt nie była to najmocniejsza para - szczególnie ten kruzowaty blondas, który nie czuje zbytnio blusa na parkiecie i widać często że nia bardzo rozumie sie z tym małym czarnym. Faktem jest niezaprzeczalnym: gdyby nasi wykorzystali to co powinni wykorzystać - trzy karne i kilka tzw. "setek" , to by wygrali. Grali nerwowo, niezbyt składnie i zabrakło tym razem gry zespołowej. Taki jest niestety sport - po 11 dobrych meczach przyszef ten słabszy i wydaje mi się, że nia ma co robić z tego faktu tragedii.

Bigos

po prostu też można powiedzieć że bali się gwizdać i to mi każdy przyzna

Fortex

No sory ale takie bledy sedziow nie mozna inaczej opisac. . .

M.

Sędziowanie faktycznie było mocno tendencyjne na korzyść Mebli , ale tekst j.w. -,,Co do sedziow to sie zgodze, bo zachowali sie tak jakby dostali koperte. EWIDENTNIE !!!" jest nie do przyjęcia. Był to po prostu najsłabszy mecz Pomezanii ( dziurawa obrona , przestrzelone karne i sytuacje sam na sam) w tej całkiem udanej rundzie.

Fortex

Co do sedziow to sie zgodze, bo zachowali sie tak jakby dostali koperte. EWIDENTNIE !!! Masa bledow. A co do zawodnikow to uwazam ze kazdy ma lepszy i gorszy mecz. Nie zawsze sie wygrywa, a slyszalem po wczorajszym meczu ze nie ma po co przychodzic jak przegrywaja. I mysle ze byli to ludzie co raz przyszli i gowno widzieli, a swoje stwierdzenie po jednym meczu w dupe moga wsadzic !!!

Bigos

znów sędziowie zawinili bo Biegajski I Kulesza a poza tym Pan Ł. CIE.... nie potrafił dobrze wykończyć sytuacji jakie mu się nadarzały


Partnerzy | Kontakt