15 grudnia 2012 | 18:54

Więcej informacji na temat POLSKI CUKIER WRACA z TARCZĄ

piłka ręczna

POLSKI CUKIER GRAŁ w LESZNIE ...

... i po pierwszej połowie prowadził różnicą 3 bramek -  14 : 17 aby ostatecznie wygrać różnicą siedmiu trafień.

AROT ASTROMAL Leszno - POLSKI CUKIER POMEZANIA  26 : 33 (14;17)

SENSACJA  w  Wolsztynie !!!

WOLSZTYNIAK - WYBRZEŻE Gdańsk  24 : 23 ( 12:16)

LEGIONOWO MISTRZEM JESIENI

KAR-DO SPÓJNIA Gdynia - KPR Legionowo  19:35 (9:16)

SMS Gdańsk - WARMIA Olsztyn  26:30 (12:15)

Wójcik Meble Elbląg - GSPR Gorzów Wlkp. 35 : 18  (15:11)

Vetrex Sokół Kościerzyna - WKS Grunwald Poznań   28 : 24  (14:10)

TABELA w odpowiedniej zakładce jest już zaktualizowana.

Pomeczowa, uzyskana drogą telefoniczną  wypowiedź trenera STANKIEWICZA :

Zgodnie z naszymi przedmeczowymi oczekiwaniami w Lesznie nie było łatwo. Stoczyliśmy - można powiedzeć - ciężki bój zakończony pełnym sukcesem. Piersza połowa była dość wyrównana, ale jak objęlismy prowadzenie graliśmy już bardzo uważnie a co najważniejsze skutecznie w obronie oraz w ataku. Pierwsza połowa zakończyła sie trzybramkowym prowadzeniem a w drugiej części nie pozostawało nam nic innego jak systematycznie powiększać przewagę. Leszczynianie to rywal bardzo wymagający i ani przez moment nie mogliśmy sobie pozwolić na zmniejszenie koncentracji czy nonszlancję w grze. Zagraliśmy dobre zawody w defensywie i nie pozwalaliśmy zbytnio rywalowi oraz arbitrom aby nas krzywdzili.  Po tym zwycięstwie wracamy więc do domu w doskonałych nastrojach. Jeżeli chodzi o inne wyniki finałowej kolejki jesiennej rundy to większość z nich zakończyła się zgodnie z teoretycznymi przewidywaniami. Zaskoczeniem jest jedynie porażka Wybrzeża na parkiecie w Wolsztynie. Przyznam jednak, że nie oceniam tego wyniku w kategoriach sensacji.