FOTOGALERIA Adrianny Przytulskiej

22 lutego 2013 | 08:59

Więcej informacji na temat POLSKI CUKIER vs. SMS na zdjęciach
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

 

SPORTOWA FOTOGALERIA

Mecz POLSKI CUKIER-POMEZANIA vs. SMS Gdańsk ...

...  na zdjęciach Adrianny Przytulskiej 

Bez zbędnych słów i wyjaśnień zapraszam gości odwiedzających naszą stronę do obejrzenia fotogalerii z meczu malborskich szczcypiornistów z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Gdańska.

Tym razem po raz pierwszy - a miejmy nadzieję, że nie ostatni swoje zdjęcia prezentuje malborska pasjonatka fotografii sportowej ADRIANNA PRZYTULSKA.


Zdjęcia POLSKI CUKIER vs. SMS na zdjęciach


Komentarze

piłkarz

Jak wygrywają to relacje są od razu,gorzej jest ,jak widać,przełknąć gorycz porażki,którą niewątpliwie jest remis z sokołem.

piotrek

Co do Damiana Piórkowskiego, to istnieje prawdopodobieństwo, że wystąpi w najbliższą sobotę, ale nie wiadomo na ile procent ten występ jest możliwy. Lipiński - na razie musi uznać wyższość wobec gry Cieślaka na jego pozycji. A Damian Moszczyński przechodzi rehabilitację i MOŻE będzie gotowy do gry w marcu. Po kontuzji barku nie od razu wejdzie na wysokie obroty:)

Franek

A ten "Nowy" co przyszedł z Ciechanowa, już gotowy do gry, bo nie ma go nawet w kadrze zespołu, a i Damian wpisany jest cienkim drukiem. Czy nie zobaczymy ich już w Pomezanii ?????

Gość

Bo to się komu chce coś pisać, a po co? Albo chyba coś marnie płacą za to pisanie.

Kibic II

Czy w najbliższym meczu wystąpi już któryś z Damianów, czy obaj jeszcze ciągle przechodzą rehabilitację ? A co się dzieje z Lipińskim ? Jakoś ta strona oficjalna Pomezanii wyraźnie jest zaniedbywana. Panie Tomaszu prosimy o więcej informacji na temat Naszych Chłopaków.

marek

Jak widać redaktor z Kościerzyny nie poszperał w internecie i bez przygotowania poszedł na mecz...błąd,błąd...

Gość

Ale numer, w relacji z meczu Naszej Pomezanii z Sokołem, przeczytałem, że wpływ na wynik meczu,to przede wszystkim,brak Perwenisa,Kościelnego i Kawczyńskiego,bardzo się zdziwiłem.Jeżeli chodzi o brak Grzesia Perwenisa, to fakt bezsporny.Kawczyński usprawiedliwiony, długi rozbrat z piłką z powodu kontuzji zrobił swoje. Powrót do formy wymaga czasu. Natomiast brak Kościelnego ??? Moim zdaniem ten zawodnik nie wyróżniał się niczym co miałoby istotny wpływ na wynik meczu. Autor artykułu w "sportowych faktach" nie znając sytuacji,pewnie nie wiedział o czym pisze.Byłoby lepiej gdyby napisał o tym krótko:"plaga kontuzji" w Pomezanii miała wpływ... itd. "Panie Redaktor" za coś Panu płacą, pisz Pan rzetelnie artykuły na temat drużyn. Ale, aby to zrobić trzeba znać kadrę zespołu o którym się pisze. Pozdrawiam

Ada

no racja Ada , ale w skrócie : ) , napisane powyżej jest dobrze : )

Hah

Hah Ada a Nie Adrianna!

T.G.

Dziękuję za zwróconą uwagę! Autorkę fotogaleri PRZPRASZAM za zmianę imienia. Jest juz poprawione..

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt