" BITWA Z GRUNWALDEM "

25 lutego 2013 | 20:32

Więcej informacji na temat W sobotę z Grunwaldem Poznań
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


i liga piłki recznej

 " BITWA  Z  GRUNWALDEM " ... 

...  do której dojdzie w najbliższą sobote na parkiecie hali Gimnazjum Nr 3 może być prawdziwą bitwą, której stawką będą punkty, jakie dla obu zespołów z całą pewnością będa niezwykle cenne.

Zajmujący przedostatnie, a w zasadzie po wycofaniu się GSPR-u Gorzów - ostatnie miejsce w tabeli WKS GUNWALD Poznań prawdopodobnie w Malborku "tanio swojej skóry nie sprzeda".  Poznańscy "wojskowi" ostatnio grają coraz lepiej i skuteczniej. Wprawdzie w ostatniej kolejce wicelider z Gdańska nie miał problemów z pokonaniem poznanńskich wojskowych, to w poprzednich spotkaniach poznaniacy wywalczyli niezwykle cenne 4 punkty w konfrontacji z KAR-DO SPÓJNIĄ Gdynia i GSPR-em Gorzów przegrywając z Warmią.  Punktowy dorobek jeszcze wprawdzie nie zapewnia im bezpiecznej pozycji, ale do każdego spotkania przystępują z zamiarem tzw. "ciułania".

Zespól malborski natomiast, po - nie ma co ukrywać - remisie na własne życzenie w Kościerzynie zapewne będzie chciał poprawić nastroje sobie i swoim sympatykom. Chodzi przecież o to, żeby nie tracić punktowego kontaktu z podium. 

Zapowiada sie więc ciekawe widowisko, na które już dziś zapraszam malboprskich sympatyków szczcypiorniaka i kibiców zespołu spod znaku "POLSKIEGO CUKRU".

Jeszcze przed sobotnim meczem zaprezentujemy nastroje, jakie w malborskim zespole panować będa przed potyczką z Grunwaldem.

Mecz z GRUNWALDEM w sobotę 2. marca o godzinie 18:00.


Komentarze

Bartek

Czy musimy mieć taką nędzną stronę www.? Praktycznie jej nie mamy. Naprawdę można byłoby zrobić coś porządnego za nieduże pieniądze. Strony Legionowa, czy Wybrzeża nie są rewelacyjne, ale trzymają poziom i coś sobą prezentują. Czy istnieje szansa, aby pomóc w utworzeniu nowej strony i zaopiekowaniu się nią? Pozdrawiam.

Do kibica CLM

Dzięki za informację. Pozdrawiam.

kibic CLM

Damian jest przewidziany w składzie na mecz z Poznaniem.

Kibic II

Z Damianem Piórkowskim to taka tajemnica ? Nikt nic nie wie, czy już zagra ?

Do MMMCCC

Aktywna tabela no, no,no.. a co to takiego ? Co rusz się zmienia ? Pewnie chłopie myślałeś o aktualnej tabeli ? Czyżbym się mylił ? Pozdrawiam

MMMCCC

http://www.zprp.pl/leagues/fs/02/fl/8 tu macie aktywna tabele

Kibic II do Pana T.G.

Panie Tomaszu tabela zamieszczona na stronie Pomezanii różni się od tabeli zamieszczonej przez www.sportowefakty.pl na której to Olsztyn posiada lepszy stosunek bramek i jest przed nami. W związku z tym zapytam która z nich jest prawdziwa? Czy w najbliższym meczu zadebiutuje na malborskim parkiecie Damian Piórkowski ?

T.G.

Miło, że w Poznaniu mamy "przyjazna duszę". DZIĘKUJEMY!!! POWALCZYMY O TO, ŻEBY NIE SPRAWIĆ ZAWODU NASZEMU POZNAŃSKIEMU FANOWI.

kibic z Poznania

Zbliza sie mecz z WKS , ale wydaje mi się że Pomezania wygra ale Grunwald latwo się nie podda gdyz walcza o byc albo nie byc. Graja lepiej niz w I rundzie, a przede wszystkim walcza i latwo skory nie sprzedadza. Moja prognoza 4-6 bramkami wygra Pomezania. Powodzenia !!!

T.G.

Przecież tabela jest jak najbardziej aktualna od wtorku rana.

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt