NOWA TWARZ w POLSKIM CUKRZE POMEZANII

9 marca 2013 | 20:08

Więcej informacji na temat NOWA TWARZ w POLSKIM CUKRZE POMEZANII
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

NOWY ZAWODNIK w BARWACH POLSKIEGO CUKRU-POMEZANII

Marcin MIEDZIŃSKI 

ur. 09 kwietnia 1989 w Płocku ;

Wzrost – 204 cm ;

waga – 101 kg ;

pozycja w grze - rozgrywający,

Jest wychowankiem Wisły Płock, barwy której przez kilka sezonów reprezentował w drużynach młodzieżowych. 

W sezonie 2011/2012 występował w pierwszoligowych rezerwach ORLENU-WISŁY II Płock zdobywając dla tego zespołu 45 bramek w tym 6 w meczach rozgrywanych przeciwko debiutującej wówczas w I lidze drużynie POLSKIEGO CUKRU POMEZANII.

Po degradacji rezerw ORLENU-WISŁY z I ligi w sierpniu 2012 roku zmienił barwy klubowe przechodząc do beniaminka I ligi SPR KAR-DO SPÓJNI Gdynia.

W barwach KAR-DO SPÓJNI rozegrał 12 meczów rundy jesiennej obecnego sezonu zdobywając 27 bramek - w tym 5 w meczu rozgrywanym przeciwko zespołowi malborskiemu.

W sumie w trzech meczach przeciwko malborczykom M. Miedziński zdobył 11 bramek.

Po zakończeniu rundy jesiennej w wyniku niedotrzymania przez KAR-DO SPÓJNIĘ warunków określonych w kontrakcie, kontrakt ten wygasł z dniem 31 grudnia 2012 roku i Marcin Miedziński stał się wolnym zawodnikiem.

W połowie miesiąca stycznia, wspólnie ze swoim menadżerem sportowym zawodnik zgłosił akces gry w zespole POLSKIEGO CUKRU POMEZANII.

Po trwającym kilka tygodni wyjaśnianiu spraw formalno prawnych, procedura transferowa Marcina Miedzińskiego została zakończona i zawodnik został zatwierdzony do reprezentowania barw malborskiego klubu.

Grając na pozycji rozgrywającego, dysponując „przykładnym” wzrostem i umiejętnością silnego rzutu z „drugiej linii” M. Miedziński będzie poważnym wzmocnieniem i uzupełnieniem zespołu, który w ostatnim czasie „dopadła plaga kontuzji” (Moszczyński, Kościelny, Perwenis i krótko po powrocie na parkiet Kawczyński).

Marcin Miedziński jest drugim po Damianie Piórkowskim wychowankiem aktualnego Vice Mistrza Polski - Wisły Płock, który do końca bieżącego sezonu i w sezonie 2013 / 2014 reprezentował będzie malborski klub.

Marcin Miedziński przebywa w Malborku od początku lutego i sumiennie trenuje pod okiem trenera Igora Stankiewicza zdobywając bardzo pozytywne jego oceny i uznanie umiejętności oraz przydatności w zespole również w oczach dotychczasowych zawodników malborskich posiadających ogromne boiskowe doświadczennie.

Nowy malborski „sportowy nabytek” prezentuje ogromną chęć do gry.

Debiut Marcina Miedzińskiego w zespole spod znaku POLSKIEGO CUKRU przewidziany jest na wyjazdowy mecz XX kolejki z WARMIĄ , jaki 16 marca malborczycy rozegrają w Olsztynie.

Przed malborską publicznością będzie natomiast debiutował podczas następnego sportowego weekendu (23-24 marca) w meczu przeciwko KAR-DO SPÓJNI w barwach któreej wystepował w jesiennej rundzie obecnego sezonu.

Nie pozostaje więc nic innego jak życzyć Marcinowi udanych debiutów i jak najlepszych kolejnych występów w malborskim zespole.


Komentarze

!

do rene: idź się lecz na nogi, bo na główkę to u Ciebie za późno... Słabą psychikę ma ktoś, kto krytykuje w internecie- pokaż swoją "mocną" psychikę i powiedz temu zawodnikowi o "dobrych" warunkach to w oczy!!! hehhh leszczu jeden...

rene

niestety to nie jest wzmocnienie, a osłabienia. Zawodnik poza warunkami nie prezentuje niczego pozytywnego! Bardzo słaba psychika!

Do "znawcy"

Jak widać po "jadzie" sączącym się z twoich komentarzy, jesteś człowiekiem małostkowym wręcz złośliwym, by nie powiedzieć głupim. Pewnie przeprowadzono na Tobie tzw. zabieg "odcięcia tyłka od stołka" i prowadzisz tu prywatną wojnę z zarządem. Ja osobiście nie znam,(choć wiem, który to jest)prezesa, ani innych członków zarządu, więc nie posądzaj mnie o klakierstwo. Jeżeli nie wiesz w jakim celu stworzono tę stronę, to Ci podpowiem w zaufaniu,że stworzono ją po to, by kibice mieli możliwość wypowiedzieć się,jak oceniają mecz, czy grę poszczególnych zawodników, przedstawić swoje nazwijmy to konstruktywne uwagi,które mogłyby być wzięte pod uwagę przez sztab szkoleniowy. A Ty w swojej zawiści "mały człowieczku" uważasz ,że strona powinna być przeznaczona do obrzucania błotem, ludzi którzy zrobili coś, dla malborskiej piłki ręcznej, a więc ogólnie mówiąc dla nas kibiców.Może pochwalisz się co Ty byś zrobił, a jeszcze lepiej, jakie są Twoje zasługi w tej dziedzinie. Proponuję zatem "wielki znawco tematu" byś odpuścił sobie te zjadliwości i napisał coś mądrego, zamiast na łamach tej strony prowadzić "brudną wojnę" z członkami zarządu.

:)

Jak widać,po komentarzu mojego przedmówcy,to strona przeznaczona tylko dla klakierów prezesa i zarządu.Niepozytywne komentarze są tu niemile widziane.żenada

Do "znawcy"

Twój komentarz "człowieku" jest pełen żółci. O co tak naprawdę Ci chodzi? Pewnie sam tak dokładnie nie wiesz. Pewnie Twoi najbliżsi mają z Tobą "ciężki orzech do zgryzienia". Zamiast "wylewać żółć" nie widząc zawodnika w kilku meczach, proponuję abyś swoje głupie uwagi zachował dla siebie. Chyba, że czujesz się zagrożony posadzeniem na ławę, a właśnie on jest Twoim zagrożeniem..he he ha

znawca

Szalu nie robia jego statystyki 2 bramki na mecz ale ma 2metry wiec to jakis prentoslaw pewnie i mieszkanie trzeba wynajac iwyplate dac super zakup ,tylko czemu z lombardu heeee

OBSERWATOR

Czy nowy zawodnik jest w peŁni zdrowy czego mu zycze, ale ostatnie przypadki pokazuja ze nowi zawodnicy przychodza kontuzjowani lub z zaleglosciami treningowymi.

T,G. do "ups"

Masz rację!!! Aktualnym Mistrzem Polski jest VIVE. PRZEPRASZAM za BŁĄD.

m

Bigos jak sie nie znasz to zamilcz. Kielce sa aktualnym mistrzem Polski

Bigos

W sezonie 2011/2012 mistrzem polski był Orlen Wisła Płock po rundzie zasadniczej może i była drużyna z kielc ale po play-off'ach to orlen był mistrzem polski

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt