Mecz z WYBRZEŻEM to już historia

18 kwietnia 2013 | 22:08

Więcej informacji na temat Mecz z WYBRZEŻEM to już historia
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


i liga

 Mecz z WYBRZEŻEM TO JUŻ HISTORIA ... 

... do której, moim zdaniem nie ma potrzeby wracać w formie pełnej relacji jaką można przeczytać na stronie Sportowych Faktów. Wydarzenie z ubiegłej soboty można jedynie ocenić jako jeden ze słabszych w tym sezonie występów zespołu spod znaku Polskiego Cukru. Gdańszczanie - oczywiście ci na parkiecie - byli w tym meczu zespołem wyraźnie lepszym w każdej formacji a co najistotniejsze byli skuteczniejsi. Dlatego tez zdobyli więcej bramek i wygrali całkiem zasłużenie. Naszym natomiast zabrakło skuteczności w ataku i zdecydowania w obronie co przy doskwierających, a spowodowanych kontuzjami kłopotach kadrowych już przed wyjściem na parkiet w korzystniejszej sytuacji stawiało niestety gości.

Na temat głównych aktorów widowiska z minionej soboty z mojej strony tyle.

Na temat kibiców natomiast nie będę sie wypowiadał, bo musiałbym napisać nietsety wiele gorzkich słów pod adreserm kibiców Wybrzeża, którym chwilami brakowało sportowej kultury. Wystarczy wspomnieć chociażby uniemożliwianie mi (spikerowi) prowadzenie prezentacji zespołów, nie wspominając o kilku wręcz prowokacyjnych zachowaniach.

Chcąc natomiast dotrzymac obietnicy, o której wspominam w swoim komentarzu przy poprzedniej informacji, zapropnuję Gościom naszej strony dwie fotogalerie przedstawiające to, co w ubiegłą sobotę działo się w Hali Gimnazjum Nr 3.

Prezentowane zdjęcia są autorstwa Radosława Konczyńskiego z Dziennika Malborskiego oraz Ady Przytulskiej - malborskiej pasjonatki fotografii sportowej. 


Zdjęcia Mecz z WYBRZEŻEM to już historia


Komentarze

kibic

A co z meczem z reprezentacją Polski juniorów?


Partnerzy | Kontakt