7 września 2013 | 13:10

Więcej informacji na temat PUCHAR BURMISTRZA KOSCIERZYNY

piłka ręczna

Dobre mecze POLSKIEGO CUKRU w Kościerzynie

Od piątku, w ramach turnieju o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KOŚCIERZYNA malborscy szczypiorniści rozgrywają ostatnie mecze kontrolne przez zaczynającym sie sezonem 2013/2014.

Jak narazie podopieczni igora Stankiewicza w sposób zdecydowany poprawili swój przedsezonowy bilans meczów kontrolnych.

Po efektownym czwartkowym zwycięstwie nad zespołem Al-AIN ze Zjadnoczonych Emiratów Arabskich nasiszczypiorniści dopisali do tego bilansu dwa kolejne zwycięstwa odniesione w Kościerzynie.

W piątek w meczu otwarcia turnieju malborczycy w efektowny sposób, po bardzo dobrym spotkaniu wysoko pokonali najbliższych terytorialnie ligowych rywali z Elbląga. Już po pierwszych trzydziestu minutach malborski zespół prowadził róznica siedmiu bramek. Po przerwie nasi zawodnicy cały czas kontrolowali sytuacje na parkiecie, nie tylko, że nie stracili swojej bramkowej przewagi, to jeszcze ją powiększyli.

Ostateczne mecz z zapowiadającymi grę w górnej połówcei ligowej tabeli  elblążanami nasi szczypiorniści zakończyli zwycięstwem  31 : 22.

W drugim piątkowym spotkaniu gospodarze turnieju - VETREX-SOKÓŁ Kościerzyna pokonał pierwszoligowców z Gdyni KAR-DO SPÓJNIĘ 26 : 21.

W pierwszym meczu drugiego dnia turnieju na parkiet wybiegły zespoły z Malborka i Gdyni.

Po kolejnym dobrym w wykonaniu malborczyków meczu, wprawdzie nie tak efektowne jak w piątek, ale w pełni zasłuzone zwycięstwo 33 : 30 odnieśli szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU POMEZANII.

Aktualnie, w chwili kiedy pisze tą informację - jest godzina 13:07) trwa drugie dzisieksze spotkanie. Na parkiecie rywalizują gospodarze i elblążanie.

Po południu ostatnie dwa turniejowe mecze.: KAR-DO SPÓJNIA Gdynia - MEBLE WÓJCIK  i na zakończenie turnieju nasi szczypiorniści zmierzą się z gospodarzami.