AZS-UKW Bydgoszcz rywalem w 3. kolejce

27 września 2013 | 18:09

Więcej informacji na temat PONOWNIE z BENIAMINKIEM
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

O PUNKTY z BENIAMINKIEM ...

...  chociaż określenie "beniaminek" dla zespołu bydgoskich akademików nie jest tak całkiem jednoznaczne. Bardrziej pasowało by określenie "ponowny beniaminek". Bydgoszczanie bowiem pierwszy raz rolę beniaminka pełnili w sezonie 2010/2011. Była to dla nich jednosezonowa przygoda i można powiedzieć, że zespół malborski minął się z bydgoskim. AZS-UKW wracał do II ligi a malborczycy zostali zakwalifikowani do I ligi. Wcześniej natomiast - do sezonu 2009/2010 włacznie, mecze pomiędzy AZS-UKW Bydgoszcz i zespołem malborskim naszpikowane były sporą dawką emocji. 

Jak będzie tym razem ???

Przekonamy się już jutro w sobotę 28 września, kiedy to w hali Gimnazjum Nr 3 o godzinie 19:00 rozegrany zostanie mecz 3. kolejki sezonu 2003/2014. 

Jutrzejszy rywal malborczyków postrzegany jest przez znawców piłki ręczne jao jeden ze słabszych zespołów tegorocznej stawki pierwszoligowców, Ocenę taką może równiez sugerować fakt dwóch porażek w rozegranych dwóch kolejkach. Na pierwszych rezultatach nie można jednak opierać oceny zespołu i liczyć na to, że przyjedzie do Malborka przysłwiowy "kelner" i na tacy przywiezie komlet punktów.

Tak zapewne z całą pewnością nie będzie. O ten komplet punktów trzeba będzie stoczyć zapewne kolejny ciężki bój. Podopiecznych trenera Igora Stankiewicza czeka więc kolejne niełatwe zadanie:

Po pierwsze - mimo nikłej porażki na obcym tereni chodzi o poprawę nienajlepszych wrażeń z 2 kolejki.

Po drugie  zwycięstwo (jakie by nie było - a rzecz w tym, żeby było jak najbardziej okazałe) zapewni kontakt z czołówką pierwszoligowej stawki.

Po trzecie - równie ważnym jest dostarczenie malborskim kibicom i sympatykom piłki recznej nie tylko najlepszych wrażeń sportowych i emocji, ale powodów do zaprzestania utyskiwań i narzekań, jakie można przeczytać komentarzach do wielu wcześniejszych informacji na stronie.

P..S. Tym razem nie odważę się niestety zapraszać na sobotni mecz. Zdaję sobie sprawę, że większość sympatyków doskonale się orientuje kiegy i z kim gra Polski Cukier. Informacja jest w prasie, Radio Malbork i malborskiej TV a zabrakło tam, gdzie powinna ona być najprędzej.  

Za niezamieszczenie na naszej stronie we właściwym terminie informacji o meczu z AZS-UKW Bydgoszcz  mogę jedynie PRZEPROSIĆ, co niniejszym czynię.

t.g 

 

 


Komentarze

kibicka

Gratulacje Panowie!! Może nie macie zbyt wielkiej satysfakcji, bo przeciwnik słaby, ale wynik bardzo dobry. Tak trzymać!:)

Marcin

48:24 dla Pomki ;)

Marcin

Sorka 48:24 dla naszej drużyny ;)

Marcin

44:28 dla naszej drużyny ;)

BB

Proszę o wynik dzisiejszego meczu!Nie zawsze można być na nim osobiście!

Marcin

Błędy naprawione i jeszcze raz przepraszamy

kibic z Poznania

GARTULACJE POPROSTU DEMOLKA POZDROWIENIA Z POZNANIA TAK TRZYMAC !!!

Marcin

Owszem Kibic II ma rację w terminarz wdały się małe błędy które dzisiaj zostaną jeszcze poprawione. Póki co jest tylko do tej kolejki a reszta zostanie uzupełniona dzisiaj po meczu Przepraszamy

Bigos

Ale przecież dziś Legionowo gra na wyjeździe w Głogowie. o co chodzi?

Józek

Tak "kibic II" ma rację, sprawdzałem dzisiejszy terminarz, po przeczytaniu trzech komentarzy. Napisane jest, że Kościerzyna gra z Legionowem. Teraz Ty kolego wal głową w mur, albo przeproś "kibic II". Oni zaraz to poprawią, a Ty kibic II wyjdziesz na idiotę. Ale brawo za słuszną choć uszczypliwą uwagę, lepsze to niż "włazidupstwo" w wykonaniu Twojego adwersarza.

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt