Jest organizowany wyjazd do Elbląga

30 września 2013 | 14:21

Więcej informacji na temat Wyjazd do Elbląga
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

UWAGA!!!!
Chcesz poczuć dreszczyk wyjazdowych spotkań naszej drużyny,  wspomóc nasz fun-club w dopingu i szczypiornistów w tym z pewnością cieżkim meczu? Najbliższa okazja jest w sobote 05.10.2013 ponieważ organizujemy wyjazd na mecz  z tamtejszym Ks Wójcik Meble Elbląg. Mecze z Elblągiem zawsze budziły wielkie emocje i walke o wynik do ostatniej sekundy spotkania i z całą pewnością tak będzie też i w Sobote.
Ilość miejsc jest ograniczona a koszt wyjazdu to 15 zł za transport + 4 zł bilet wstępu.

Zapisy prowadzi Marcin Deis i trwają do Piątku


Komentarze

Borek

Szanowny Panie ja tez uczyłem sie na "liczydle" i w pamieci i robiłem tzw słupki i uczono mnie ,że jeżeli 2+2 równa się 5 to niezależnie jak liczyłem wynik jest zły i zadanie wykonane nie właściwie.Jak pisałem nie skarżę.... chciałem tylko zwrócic uwagę na drobne jak to Pan pisał niedopatrzenie i to nie ze względu na moją skromną i mało ważną osobę ale jak pisałem na ewentualnych gości ,którzy tu zaglądają i widzą to co widzą .Pozdrawiam

T.G.

Są czasami sytuacje, że z ważnych powodów trzeba natychmiast odejść od komputera, a póxniej nie zawsze sie pamięta, że coś trzeba uzupełnić. Zaraz to zrobię i dziękuje za uwagę. A tak poza tym, to nie jest to wielkie niedopatrzrnie głownie dla tych, którzy potrafią policzyć sobie we własnym zakresie. Mnie kiedyś uczono liczenia w pamnięci bo teraz to bez kalkulatora ani rusz?.

Borek

Ale coś w statystyce nie do końca uaktualnione jest Bramki wpisane z 3 meczy natomiast w podsumowaniach statystyka jest z 2 meczy Nie to ,że skarżę ale dla ewentualnych gości którzy oglądają nasza stronę trochę poprawności się należy Pozdrawiam :)

Marcin

Autokarem

Kibic

Czym jedziecie?


Partnerzy | Kontakt