Najbliższy mecz z KAR-DO SPÓJNIĄ Gdynia

10 października 2013 | 22:31

Więcej informacji na temat SOBOTA 12.10.2013r. godz 18:00
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

KAR-DO SPÓJNIA Gdynia …

najbliższym rywalem zespołu POLSKI CUKIER POMEZANIA w ramach V kolejki I ligi piłki ręcznej. Mecz rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę 12 października o godzinie 18:00.

Natłok wydarzeń i spraw związanych z rozgrywkami spowodował, że dopiero dziś zamieszczam informację o najbliższym meczu ligowym malborskich szczypiornistów.

Po zwycięskim meczu w pierwszej rundzie Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego podopiecznym Igora Stankiewicza przyjdzie stawić czoła młodemu i niezwykle walecznemu zespołowi z Gdyni. Na malborskim parkiecie zawita bowiem SPR KAR-DO SPÓJNIA Gdynia. W dotychczasowych czterech meczach, z których aż trzy gdynianie rozgrywali na wyjeździe, najbliżsi rywale malborczyków wywalczyli dwa zwycięstwa i doznali dwóch porażek. Wygrali na wyjazdach z AZS-em Bydgoszcz i WÓJCIKIEM MEBLE Elbląg.,Przegrali natomiast na wyjeździe z Wolsztyniakiem i u siebie z AZS-em Warszawa. Dochodzi do tego pucharowa porażka z Wybrzeżem z minionej środy. Ogólnie więc bilans niekorzystny.

Dodatni bilans notują natomiast malborczycy: dwa zwycięstwa w lidze na własnym parkiecie z MKS-em Poznań i z AZS-em Bydgoszcz oraz dwie wyjazdowe porażki z REALEM ASTROMAL Leszno i Wójcikiem Meble. Bilans ten poprawia środowe zwycięstwo nad VETREXEM-SOKÓŁ Kościerzyna.

W sobotę obie drużyny będą chciały nie tylko poprawić swój tegoroczny dorobek, ale i poprawić swój wizerunek w oczach i ocenach swoich sympatyków i kibiców. Na malborskim parkiecie można więc oczekiwać meczu walki. Na ile skuteczni i zdeterminowani potrafią być podopieczni Leszka Elbickiego mogliśmy się przekonać w meczu XXI kolejki poprzedniego sezonu, kiedy to będąc faworytem zespół malborski nieoczekiwanie przegrał z gdynianami różnicą trzech bramek.

W bezpośrednich meczach malborczycy i gdynianie mają na koncie po jednym zwycięstwie i jednej porażce z poprzedniego sezonu. Bilans bramkowy natomiast o jedno trafienie korzystniej wypada dla gdynian.

To jednak historia sezonu 2012/2013.

Od miesiąca trwa nowa batalia o ligowe punkty i nie jest powiedziane, że historia musi się powtórzyć.

Na mecz piątej kolejki pomiędzy zespołami POLSKI CUKIER POMEZANIA i KAR-DO SPÓJNIĄ Gdynia zapraszam w najbliższą sobotę na godzinę 18:00.

Zespół liczy na komplet widzów na trybunach i doping przynajmniej taki, jak w poprzednich meczach.

Mecz z zespołem KAR-DO SPÓJNIĄ to jednak nie jedyne sobotnie handballowe wydarzenie. Wcześniej bowiem na parkiecie hali Gimnazjun Nr 3 rywalizowacd będą najmłodsi adepci szczyiorniaka reprezentujący SPR POLSKI CUKIER POMEZANIĘ.

Od godziny 13-tej w ramach systemie turniejowym swoje zmagania rozpoczną podopieczni Łukasza i Adama Jezierskich - dwunastoletni chłopcy urodzenii w roku  2001, Rywalami naszych najmłodszych reprezentantów będa ich rówieśnicy z MTS KWIDZYN, GUKS BELLATOR Ryjewo i UKS PTF II Gdańsk.

T.G.


Zdjęcia SOBOTA 12.10.2013r. godz 18:00


Komentarze

T.G.

Faktycznie "mati". Przepraszam. Już poprawione.

mati

jest błąd bo pisze porażka z elbągiem i wolsztyniakiem


Partnerzy | Kontakt