O PUCHAR WZPR z WYBRZEŻEM

29 października 2013 | 14:24

Więcej informacji na temat PUCHAR POLSKI
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka r ęczna

   O  PUCHAR   WZPR ...   

   z WYBRZEŻEM  Gdańsk  

Po zwycięskiej wyprawie do stolicy Wielkopolski malborscy szczypiorniści mają niezbyt wiele czasu na regenerację sił. Po wtorkowym treningu, już w najbliższą środę – 30 października czeka ich wyjazdowa batalia w finale regionalnych rozgrywek o Puchar Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej.

Rywalem podopiecznych Igora Stankiewicza będzie rywal wyjątkowo groźny, bo w tegorocznej edycji rozgrywek I ligi mierzący w awans do PGNiGE Superligi piłki ręcznej. Malborczycy w wojewódzkim finale Pucharu Polski rywalizować bowiem będą z WYBRZEŻEM Gdańsk. Zwycięzca tago spotkania uzyska prawo gry w 1/32 centralnej edycji rozgrywek o Puchar Polski sezonu 2013/2014.

Gdańszczanie – podopieczni Daniela Waszkiewicza i Damiana Wleklaka w rozgrywkach ligowych są jak dotychczas jedynym zespołem bez straty punktów. Wszystkie siedem meczów ligowych kończyli zdecydowanymi zwycięstwami. Do każdego meczu podchodzą wyjątkowo serio. Takiego samego podejścia należy się spodziewać w środowej pucharowej potyczce z zespołem Polskiego Cukru POMEZANII.

Zespół malborski jedzie do Gdańska również w bojowych nastrojach z nastawieniem osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Dla zespołu malborskiego będzie to jednocześnie poważny sprawdzian ich aktualnych możliwości.

Spotkania zapowiada się więc niezwykle interesująco.

Do Gdańska malborczycy pojadą w swoim optymalnym składzie, a skład meczowy ustalony będzie przez trenera bezpośrednio przed meczem.

Pucharowy Mecz w Gdańsku rozegrany zostanie w ŚRODĘ 30. października o godzinie 19:00 w hali AWFiS w Gdańsku Oliwie przy ul. Kazimierza Górskiego.

Informujemy jednocześnie, że na pucharowy mecz do Gdańska Zarząd SPR nie organizuje grupowego wyjazdu dla kibiców.

Chcąc zaspokoić niecierpliwych i oczekujących, że na parkiet wybiegnie Marcin Michalski chciałbym poinformować, że żywimy wielką nadzieję iż w niedalekiej przyszłości do tego dojdzie. Sprawa potwierdzenia tego zawodnika do gry w barwach malborskiego klubu jest bowiem bliska finału. Wypada przy okazji przypomnieć, że Marcin Michalski w poprzednim sezonie był zawodnikiem niemieckiego klubu HSV INSEL-USEDOM. Aktualnie oczekujemy na potwierdzenie jego zwolnienia z klubu niemieckiego, a sprawa „utknęła” na etapie niemieckim. Bez tego dokumentu Komisja Zmiany Barw Klubowych ZPRP nie może wystawić dokumentu uprawniającego Marcina Michalskiego do reprezentowania barw klubu malborskiego.

Sytuacja wygląda więc tak, że zarówno sam zawodnik oraz kierownictwo malborskiego SPR jak i kibice musimy uzbroić się w cierpliwość.

t.g.


Komentarze

Bigos

Jaki wynik po I połowie?

t.g.

Relacji LIVE nikt nie przewiduje. Postaram sie podać wynik po 1 połowie.

fan

Czy bedzie prowadzona jakas relacja prosto z meczu ?

Marcin

Aha ok ;D

Adam

Marcin ja mam komplet pytałem ogólnie czy ktoś jeszcze się wybiera.

Marcin

A po ile na wache?

adam

tzn tak jedziemy samochodem

Marcin

A byłbyś chętny bo ja mam zamiar jechać

Adam

wybiera się ktoś na mecz?


Partnerzy | Kontakt