Mecz z SOKOŁEM w Kwidzynie

4 listopada 2013 | 21:47

Więcej informacji na temat Mecz z SOKOŁEM w Kwidzynie
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

Z SOKOŁEM Kościerzyna …

niestety w KWIDZYNIE

Do ubiegłej środy (30. października) Zarząd SPR POLSKI CUKIER-POMEZANIA robił wszystko, żeby mecz VIII kolejki I ligi z VETREXEM-SOKÓŁ Kościerzyna rozegrany został w Malborku w terminie, jaki w przybliżeniu podawany był podczas ostatniego meczu ligowego w Malborku., czyli 6 , 7 lub 8 listopada.

Żaden z proponowanych wcześniejszych terminów rozegrania meczu nie odpowiadał jednak zespołowi z Kościerzyny

Powodem był fakt, że w wyznaczonym przez ZPRP terminie VIII kolejki w malborskiej hali odbywać się będzie ogólnopolski przegląd taneczny, o czym gospodarze hali sportowej informowali już miesiąc temu. Wiedząc o tej sytuacji i jednocześnie licząc iż przy aprobacie zespołu gości mecz z Sokołem rozegrany będzie wcześniej część zawodników zaplanowała sobie listopadowy rodzinny weekend w sposób, którego w żaden sposób nie można było „odkręcić”.

Goście z Kościerzyny cały czas obstawali przy terminie 9 lub 10 listopada.

W tej sytuacji przy akceptacji całego zespołu i „urwaniu” zawodnikom z weekendu sobotniego przedpołudnia jako optymalne rozwiązanie wybrano opcję rozegrania meczu VIII kolejki w terminie przewidzianym terminarzem, ale w hali poza Malborkiem.

Obiektem spełniającym warunki, dopuszczonym do rozgrywek I ligi w którym można ten mecz rozegrać okazała się hala Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Nie ta jednak, w której swoje mecze rozgrywają kwidzyńscy superligowcy.

Mecz POLSKIEGO CUKRU POMEZANII z VETREX-em SOKÓŁ Kościerzyna rozegrany zostanie więc w Kwidzynie w sobotę dnia 09 listopada o godzinie 11:00 w „starej” hali MMTS-u przy ulicy Mickiewicza 52 B.

Za zaistniałą sytuację, mimo że wynikła ona nie z winy kierownictwa klubu, Zarząd malborskiego SPR-u poczuwa się do obowiązku przeprosin kierowanych pod adresem malborskich Kibiców i sympatyków piłki ręcznej.

Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dotarcie do Kwidzyna na mecz w sobotnich godzinach przedpołudniowych stanowić może problem.

Mamy jednak nadzieję, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca w przyszłości a w przypadku ewentualnej konieczności rozegrania meczu w innym terminie, propozycja przełożenia meczu spotka się ze zrozumieniem i akceptacją drugiej strony.

Do prezentowanej informacji, jako jej ilustrację „ dołączam zdjęcie plakatu informacyjnego. Plakat o podobnej treści kolportowany będzie na terenie Kwidzyna. Zespół malborski, chociażby z tego względu, ze gra w nim ”pół Kwidzyna wychowanków MMTS-u” może więc liczyć na efektywne wsparcie z trybun. Zawodnikom było by zapewne również miło, gdyby na trybunach pojawili się kibice malborscy.

W chwili, kiedy przygotowuję tą informację, nie mamy pewności, czy dojdzie do zorganizowanego wyjazdu kibiców. Tym tematem zajmie się zapewne podpisujący się w publikowanych komentarzach „MARCIN”.

Tym razem więc szczególnie pomocną będzie „kibicowska czujność”.

t.g.


Zdjęcia Mecz z SOKOŁEM w Kwidzynie


Komentarze

Marcin

Jest organizowany wyjazd na mecz z Kościerzyną w Kwidzynie ale warunkiem jest uzbieranie min 10-15 osób potrzebuje chętnych czwartku do godziny 14.00 Wyjazd oczywiście darmowy. Jeżeli chodzi o wyjazd do Gdańska informacje podam później w " Aktualnościach" i oczywiście na profilu klubu na Facebooku.

Mik

Może na FB utworzyć wydarzenie "Wyjazd na mecz ligowy do Kwidzyna" a Pozniej "Wyjazd na mecz Pucharu Polski do Gdańska" Mysle że chętni się znajdą

może pojadę ...

przecież jest dopiero poniedziałek i ledwo co ukazała sie informacja, może jescze chętni sie odezwą. Marcin pomyśl ....

Marcin

Jeżeli chodzi o organizacje wyjazdu grupy kibiców informuje, że nie organizujemy wyjazdu ponieważ jest zbyt mało chętnych jednocześnie informuje iż czynie starania o organizacje wyjazdu na mecz do Gdańska

t.g.

Nie musisz się zlewać. Trzeba było szukać hali, która jest dopuszczona do rozgrywek I ligi przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Hala "nad basenek" w ZS 4 takiego certyfikatu nie posiada. Nauczeni jednak przypadkiem z Sokołem najprawdopodobniej wystąpimy z wnioskiem o weryfikacje hali w ZS nr4.

Marcin

Bolec a skąd masz informacje o jakiejś kłótni?? Pytanie nie na miejscu i nikt nie był skłócony następnym razem proszę o więcej dokładności w informacjach. Koniec tematu

Marcin

Bolec a skąd masz informacje o jakiejś kłótni?? Pytanie nie na miejscu i nikt nie był skłócony następnym razem proszę o więcej dokładności w informacjach. Koniec tematu

:)

A co z salą w ZSP nr 4?Tylko nie piszcie,że nie spełnia wymogów,bo się zleje ze śmiechu.

Bolec

To Marcin pogodził się już z prezesem?


Partnerzy | Kontakt